Mediekos Labor s.r.o., osteologie
Nádražní 38/1875, Bruntál

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: Mediekos Labor s.r.o., osteologie Jiný

K paní primářce Vejmolové už docházím mnoho let. Je to vlastně ,, má,, lékařka, která mi moc pomohla Se sestřičkou tvoří profesionální tým,který je vždx vstřícný a ochotný pomoci. K tomu i prostředí milé a útulné. Vřele doporučuji .

Umístění: Mediekos Labor s.r.o., osteologie Jiný

Byla jsem v ordinaci poprve i s manzelem a po trech letech dnes. Pani doktorka ani neumi odpoved na pozdrav, natoz se na pacienta podivat. Vsechno delala sestra, ktera je velmi prijemna. Po ukonceni na pristroji jsem obdrzela zpravu pro meho lekare bez jedineho slova. Uzasny pristup. Hlavne, ze ma zaplaceno od pojistovny.
Byla jsem ohromena.

V ordinaci je velmi prijemne posezeni, i kdyz se obcas objevi nejaky ten kaz. Pani doktorka je ochotna a pecliva. Mohu jen doporucit. co se tyce sestricky, lepsi jsem nepotkala.

Jedna z nejlepších lékařek které znám.Vstřícná,věcná s opravdu profesionálním a zárovenˇlidským přístupem k pacientům.Zde se člověk cítí,že je o něj zájem a jeho léčba i výsledky jsou toho důkazem.A taktéž sestřička se svým příjemným vystupováním má svůj podíl na tom, že tam ráda chodím a věřím,že mi to potvrdí všichni pacienti.

Velmi příjemná paní doktorka.Záleží ji na vyléčení,ale i na dobré pohodě pacienta.V její ordinaci se cítím dobře a uvolněně.Děkuji i zdravotní sestře za vstřícný přístup k pacientům.