Jungmannova 193/1, Olomouc
Veterinární ordinace (mapa)

Umístění: Veterinární ordinace

Chodila jsem se svým pejskem roky k renomovanému panu doktorovi, kterého jsem měla za rohem. Chodila jsem tam ještě v době, kdy to byla "obyčejná" veterinární ordinace. Postupně ji ale velmi zvelebil a pozvedl na kliniku a od té doby mi přístup připadal už víc jako byznys. Potom mě v určitém jednání velmi zklamal, tak jsem hledala jiného lékaře pro své pejsky. Přišla jsem k paní doktorce Tesaříkové a byla jsem jak Alenka v říši divů. Ten přístup byl něco naprosto úžasného, co jsem si myslela, že v dnešní době snad už ani není. Cítím tam, že jde v prvé řadě o zvířátka - živé tvory a za to paní doktorce velice děkuji. Pro ni to není jen práce, ale poslání a to je úžasné.

Umístění: Veterinární ordinace

Nejlepší doktorka. Láska, cit a srdce na pravém místě. Neskutečně trpělivá bytost. Jsem ráda za to, že moje zlatíčka mohou být jejími pacienty. Někdy spolu zažíváme radost, jindy smutek. Naši mazlíčci (a tím myslím všechny její pacienty) nejsou pro paní doktorku jen zvířata, ale jsou to živé bytosti, které vnímá, pamatuje si je a dává jim naději. Netahá z lidí peníze za "zázračné léky", vždy řekne věci na rovinu. Jsem moc ráda a určitě nejsem jediná za to, že Vás máme. Ať se Vám i celému kolektivu daří.

Umístění: Veterinární ordinace Báli jsme se o život pejska

Paní doktorka je anděl. Naši Belinku viděla jednou a už věděla či tušila, co ji trápí. Doktoři před tím ji léčili nesmyslně a neměli ani tušení co by ji mohlo být. Belinka byla nahrbená, přestávala papat, měla bolesti a nemohli jsme se ji pomalu ani dotknout. Není sice ještě vyléčená, ale už jen to, že poznala hned o co jde a ten přístup, jak k nám tak k našemu pokladu, vím, že je to anděl se zázračným srdíčkem. Nevím co nás vše ještě čeká a jak to dopadne, ale vím, že tento človíček udělá pro ni víc, jak všichni ostatní. Pokud ji nepomůže tahle paní doktorka, vím, že by ji nepomohl nikdo. Bere svoji práci jako srdeční záležitost a je to cítit od první návštěvy. Po všech zkušenostech, jsem byla v šoku, že v dnešní době, dělá opravdu něco srdcem a ne jen pro peníze. Hned jak se nám vše s mazlíčkem zklidní, vím, komu děkovat. Škoda, že takových není víc :-(

Umístění: Veterinární ordinace

Paní doktorka zachránila našeho kocourka, který se přiotrávil a stočilo se mu střevo. V sobotu ho operovala, když vypadal opravdu hodně špatně, pak se o něj starala celý víkend, v pondělí byl kocourek doma a hrál si lítal, jedl s chutí.

Na paní doktorce je vidět její hluboká a upřímná láska ke zvířatům a má náš obrovský obdiv, respekt a vděk.

Paní doktorka Tesaříková je skvělá lékařka která má své pacienty moc ráda a to je můj názor a to cítí i můj miláček pejsek.Byli lékaři ke kterým se bála jít a již jak se přibližovala k ordinaci,tak se začala chvět.Zvířátka jsou velmi citlivá na lásku vidím to u jmenované paní doktorky,že k ní pejsek jde sám,jak se otevřou dveře ordinace vběhne tam sama.Při poslední návštěvě se lidé smáli,že jde můj pejsek sám na vyšetření.Ano mám z toho radost a přeji paní doktorce krásné vánoce proýité v lásce a do Nového roku mnoho požehnání jak do pracovní činosti tak i soukromí.
Moc děkuji za vaši lásku a rádi budeme k vám chodit doporučuji všem kdo mají rádi své miláčky poznají i nich tu změnu děkuji kolektivu paní doktorky za krásný vztah ke zvířátkům

Pani doktorka nam zachranila pejska, doslova utekl hrobnikovy z lopaty, behem nekolika hodin diagnostikovala pejskovy vzacnou nemoc a ihned zacala lecit.Za vsechnu jeji trpelivost,spickovou profesionalitu,za jeji lasku ke zviratum a ochotu jim dat to,co jim dava.Pani doktorka je vyjimecna a muzu opravdu rict, ze je andel.Dekujeme Vam.

Výborná paní doktorka, která přistupuje ke zvířátkům jako k vlastním,s láskou a citem. Kromě toho se skvěle stará o opuštěné kočičky.

Vstřícná paní doktorka s lidským přístupem. Freťulky spokojené.