Jitka Rybářová, ošetřovatel Český Dub

Jitka Rybářová

Uložit

Ošetřovatel Více

Uložit


Adresa

Domácí ošetřovatelská péče "VENKOV"
Nesvačily 5, Český Dub

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Jitka Rybářová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,ve středu při nástupu do prace, když jsem si zašel na kuřárnu před začátkem pracovní doby která je v arealu,mne bodla do včela nebo vosa do litka,kdy do včerejšího dne jsem si myslel že jsem žihadlo vytáhl celé ale včera večer jsem zjistil že mi tam kousek zůstal a tak mi to natikalo.Volal jsem do práce s tím že bych potreboval dovolenou jeden den na zotaveni,pac jsem ty dva dny ještě s tím kouskem v litku odpracoval.Oznámili mi že chtějí potvrzení od lekare,atak jsem zavolal svému lékaři kdy sem ho obeznámil co se mi přihodilo,s tim že potřebuju nejake potvrzení ale s timze nemohu se tam dostavit protože mi opuchla noha a tezko se mi chodi,ale žihadlo už v noze par hodin nemam,po domluvě s ním,nemusím proto k němu se dostavovat pac by mi řekl ať dělám to co už dělám a to ledovat,pít kalcium např v tabletě a mazat fenistilem,a tak se chci zeptat co podle tohodle pripadu mne ceka,den neplacené dovolené nebo jde jiná možnost aby mi lékař potvrdil to kvůli čemu jsem nepřišel do práce ještě kdys jsem kontaktoval firmu a vedoucí kteří o me nešťastné náhodě věděly protože,mne osetrovaly.dekuji

ano,obraťte se na odborníky

 Jitka Rybářová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti