Odborný lékař pro nemoci plicní a tbc
Horní Valy 4, Hodonín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař pro nemoci plicní a tbc Jiný

Paní doktorka Nováková je úžasný člověk, vynikající odborník, příjemná, důsledná, přátelská. Takových lékařů moc neznám. Pro pacienta dělá krom vysoce odborné pomoci i nad rámec moc jí za všechno děkuji a velice si jí vážím. Vřele doporučuji

Umístění: Odborný lékař pro nemoci plicní a tbc Jiný

Skvělá specialistka. Paní doktorka je profesionální, lidská, umí nastavit léčbu pacientovi na míru, už několik let nám své astma pod kontrolou. . Tuto odbornici mohu jen doporučit.

Umístění: Odborný lékař pro nemoci plicní a tbc Jiný

Chci poděkovat touto cestou v době nákazy Covidem19 za veškerou léčbu a vyšetření ,za lidský a profesionální přístup .V době nákazy kdy ostatní nebrali pacienty mi tato paní doktorka pomohla. Vřelé díky a hodně takových doktorů jako je MUDr Nováková. Hlaváčová I.

CHodil jsem k ní, nekolik let. Skvělá doktorka a skvělá sestra. Bohužel bydlím moc daleko. Vřele doporučuji

Dobrý den doktorka p.Nováková má perfektní přístup chce pacientovi pomoci a má zájem léčit což už jsem se dlouho nesetkal všichni doktoři berou lidi jen jako kus od kusu a co nejrychleji předat jinému doktorovi......paní doktorko chci vám poděkovat a vaší setře taky za profi přístup a snad ten můj problém nějak doléčíme jěště jednou dík s pozdravem Zelinka T.

K paní doktorce už chodím dlouhá léta, i nyní, kdy každý lékař touží vybrat co nejvíce poplatků za hodinu, tak se paní doktorka Nováková velmi zodpovědně a důkladně každému pacientovi věnuje!
Se sestřičkou tvoří opravdu velmi vlídný, příjemný tým!
Kéž by takových ordinací pro nemocné pacienty bylo více!

Paní doktorku jsem si vybrala také z důvodu dobrého hodnocení zde a musím se k němu . Vlídná, příjemná
a co není běžně zvykem u všech lékařů - všechno vysvětlí. Bezvadná lékařka má i bezvadnou sestřičku. Děkuji.

Vynikající odbornice, skvělý člověk, jedna z nejlepších lékařek co znám

Ochotná, vstřícná, odborník na svém místě.

Moc príma paní doktorka, které vděčím za vyléčení chronických potíží, kde jiná paní doktorka ( Hamerová - Břeclav ) pouze konstatovala, že se vyléčit nemůžu a že se s tím nedá nic dělat! Vyléčila jsem se poměrně brzy a tímo posílám upřímný a vřelý dík. Bartošová