Jitka Marková, alergolog České Budějovice

MUDr. Jitka Marková

Alergolog

Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
Alergologie a klinická imunologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologie a klinická imunologie Jiný

pani doktorka ma uzasny pristup je chapava pomuze poradi a uz dvakrat mi zachranila zivot :) mam k ni velikou duveru

Můj názor na p.Mudr je dost špatný,přišla jsem s alergií na krku a odešla s práškama na žaludeční vředy které nemám.Můj problém na krku jí nezajímal !!

Ráda bych se připojila k těm, co vnímají MUDr. Markovou jako výbornou lékařku. Bohužel tomu tak není. Poslední kontakty s paní doktorkou nejsou jako dřív. Co zmizelo je ochota pomoci, empatie, úsměv a hlavně základ což je slušné chování. Respektuji, že nemůžete pomoci po telefonu a nabídnete mi ať se objednám což bych udělala, kdyby jste mi nezavěsila telefon. Co však nezapomenete, naúčovat mé pojišťovně konzultaci ošetřujícího lékaře pacientem za 69 Kč, když jste mi nějak nepomohla! Děkuji.

Ráda bych vyjádřila nespokojenost s prací paní doktorky. Pominu to, že jsem byla objednaná 2měsíce dopředu na 8hod a pani doktorka přišla v půl 9 a řekla mi jednoduše, že nemohla ráno vstát. To udělat v práci kdokoliv z nás, tak s tím bude mít opravdu problém. Ale budiž. Ale co mě neskutečně nazvedlo bylo to, že jsem na výsledky krevních testů musela přijít osobně. U jiných lékařů to sdělují na zavolání a v případě nálezu objednají pacienta, kdežto tady se člověk musel uvolnit z práce, hledat parkování, počkat si v čekárně, dostat se na řadu samozřejmě později než bylo objednáno, sedět 5minut před sestřičkou zatímco měří tlak, pak sedět 10minut před paní doktorkou, která bez jediného slova něco píše do počítače. V tu chvíli jsem si ani nebyla jistá, zda se věnuje mně nebo jinému pacientovi. Načež konstatovala, že veškeré výsledky byly v pořádku, že mi nepomůže a při odchodu z ordinace mě sestřička zinkasovala o 30,-Kč. Opravdu, bez přehánění. Řekla bych, že jsme si dnes od lékařů již zvykli na ledacos a pro vlastní zdraví nezbývá nic, než sklopit hlavu, avšak toto mě rozběsnilo doběla. Copak si neumí představit, jak je toto pro pracujícího člověka neuvěřitelně zbytečně časově zatěžující?

Paní doktorce vděčím za vše pomohla mi a vždy pomůže . Moc jí děkuji.

Velmi nepříjemný přístup, nezájem řešit problém nevyhovující léčby mi přinesl mnoho nežádoucích účinků, což způsobilo trvalé následky. Paní doktorka často předepisuje neúměrné množství léků. Za svou mnohaletou osobní zkušenost nedoporučuji

Perfektní lékař,hodná a ochotná

U paní doktorky jsem léčen už 12 let a nemohu si stěžovat. Postupně se moje obtíže zlepšují a kvalita mého života je neporovnatelná s obdobím, kdy jsem k paní doktroce přišel. Všem pacientů, kteří potřebují pomoc alergologa, mohu paní doktorku jenom doporučit.

Znalosti oboru nulové, schopnost léčřt žádná. Arogance, nafoukanost při styku s pacienty. Již nikdy víc!

Paní doktorka je úžasný člověk, který mi neskutečně pomohl!! Vždycky mi vysvětlí co je potřeba, příčinu apod. a né jak u jiných doktorů kde na mě každý koukal, že si vymejšlím... Děkuju! Pešková H.