Dětská a dorostová psychiatrie
Bezručova 10, Karlovy Vary

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

S paní doktorkou mám špatnou zkušenost.
Nervovala mě vždycky jsem po ní chtěla hodit ty kameny co měla na stole.Cpala mě jenom antidepresivy.

S paní doktorkou máme jenom dobré zkušenosti. Je empatická, je pozorná, je vnímavá. Má ráda děti.

Nechápu to negativní hodnocení.Paní doktorka je skvělá. Chodila jsem s dcerou k jiné lékařce, kontrola tak na 15 min., neustálé navyšování léků.Paní doktorka Bártková je podle mě opravdový odborník.Je velice příjemná, usměvavá a velice ochotná. I má nemocná dcera byla spokojená.Věřím, že ona konečně dá mojí dceru do pořádku. Každý člověk by se spíše měl zamyslet sám nad sebou, jak se choval u paní doktorky, než hned psát negativní hodnocení.Sama pracuji s lidma a vím , co dokážou.

Dobrý den,chodím k doktorce Bartkové s malou,je jí 6 měla velké problémi,doktorka nám předepsala léky,i sama nám dala číslo na její soukromý mobil myslím si že je to velmi výborný doktor Z.VRANÁ

Paní doktorka mé dceři a tím i nám rodičům naprosto profesionálně pomohla. Navíc nám umožňovala konzultovat problémy po telefonu kdykoliv. Objednávkový systém fungoval výborně , nečekali jsme v čekárně nikdy víc jak 10 minut. Má pěkný vstah k dětem . Mohu naprosto doporučit.

Negativní příspěvky v hodnocení dle časové posloupnosti a shodnosti formy odhaduji na jednoho přispěvatele a možná i třeba adolescentního pacienta a jeho kamarády .

Paní doktorka Bartková,
nám již léta pomáhá s naší autistickou dcerou. Pokud člověk spolupracuje, poslouchá její rady, a dbá na dávkování leků, je to vždy ku prospěchu věci. Někdo tady píše, že jeho dítě přibralo po lécích. To je nesmysl. My používáme léky které zvyšují tělesnou váhu dítěte a jsme v normě z toho důvodu, že dítě hlídáme, aby se nepřejídalo. Paní doktorka je po mém soudu laskavá, příjemná a empatická. Pokud na ní lidé neútočí, a nejsou nepříjemní, vždy pomůže. Pokud tam přijde někdo s agresivním přístupem, že něco chce a ví co musí dostat, je paní doktorka normálně asertivní.
Má ke všem velmi objektivní přístup. Pacienti jí běžně mohou zavolat na mobil i mimo pracovní dobu což je u většiny lékařů neobvyklé, a nikoho neodmítne.

Paní doktorka mi velmi pomohla a stále pomáhá,nechápu ty negativní komentáře.Jsem s ní naprosto spokojená :)

Paní doktorka Bartková je vynikající lékařka, která je schopna v případě problému pomoci, vyslechnout, poradit a zmobilizovat. Vřele doporučuji.

Když spolupracujete, pomůže. V oboru se pohybuje již hodně dlouho. Snaží se říkat pravdu, což se mnohým maminkám nelíbí. Snad i proto tolik negativních reakcí.

Jsem překvapená tolika negativními hodnoceními. Paní doktorka mi zcela vyhovuje, jsem ráda, že pomohla mé dceři,která se na ni může kdykoliv obrátit.
Podle mě je člověk na svém místě.
Někomu může přijít přísná, strohá, ale já nevedu dítě k psychiatrovi proto, aby mě poplácával po zádech a žvatlal. Potřebuji odbornou pomoc a té se nám vždy dostalo.
Paní doktorku můžu jen doporučit :)