Adresa

Vrchlického 57, Jihlava
Plicní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Plicní ambulance dušnost,jiné potíže co se dýchání týká

nedoporučuji,chodit k p.doktorce na vyšetření osobám s nadváhou či obezitou.Postaví vás na váhu,doporučí snížit hmotnost a potíže s dýcháním zmizí.Takhle zjistila příčinu mojich dých. potíží,ještě v době kdy působila v jihl.nemocnici.Nyní po letech praxe ve vlastní ordinaci,už má k pacientům jiný,či lepší přístu?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Dnes 25.5. jsem byla se svojí skoro devadesátiletou maminkou na vyšetření u paní doktorky Knillové. S takovým laskavým a lidským přístupem k pacientovi jsem se už dlouho nesetkala. Po pečlivém půlhodinovém vyšetření a vysvětlování všeho, co se týkalo zdravotních problémů mojí maminky, jsem byla tak uklidněná, že se mi z ordinace ani nechtělo odcházet. Kdybych potřebovala plicního odborníka sama, je mi jasné, že půjdu za touto paní doktorkou. Jsem také zdravotnice a, bohužel, vím, že ne všude se u lékařů setkávám se vstřícností a profesionalitou.
O to víc mě potěšilo jednání paní doktorky i sestřičky v dnešním dopoledni. Paní doktorko,ještě jednou díky!


Doporučuji !!!


PANÍ DOKTORKA KNILLOVÁ I SESTŘIČKA MAJÍ OPRAVDU DOBRÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM.K DOKTORCE KNILLOVÉ JSEM KDYSI CHODILA KDYŽ BYLA V JIHLAVSKÉ NEMOCNICI.POTOM JSEM NEMĚLA ŽÁDNÝ PROBLÉMY,TAK ŽE UŽ JSEM KNÍ NEMUSELA DOCHÁZET.AŽ ZASE PO VELMI DELŠÍ DOBĚ JSEM MĚLA POTÍŽE,TAK TEĎ KNÍ OPĚT DOCHÁZÍM NA PRAVIDELNÝ KONTROLI DO JEJÍ SOUKROMÉ ORDINACE. PANÍ DOKTORKU I SESTŘIČKU MOHU VŘELE VŠEM DOPORUČIT. JSOU PANÍ DOKTORKA I SESTŘIČKA SKVĚLE SEHRANÝ TÝM.AŤ JIM TO VYDRŽÍ CO NEJDÉLE.


doporučuji


H

Paní doktorka i sestřička na plícní ambulanci - maji krásný přístup k pacientovi.Jsou prostě nejlepší co znám.Paní doktorka Knillová je neobyčejná žena i lélař.Doporučuji všem kdo má astma i jiné plicní choroby.

Je velice laskavá ke každému pacientovi,je to prostě vysoce profesní lékařka se srdcem na dlani.Moc děkuji bohu za to,že je.Díky ni také žiji. Eva Hubená


H

Poznala jsem za 47 let mnoho lékařů a pani doktorku hodnotím jako nejlepší lékařku kterou znám ,a to nejen svou odborností,ale také svou velikou lidskostí s jakou přistupuje ke každému pacientovi,velmi doporučuji všem jako výbornou lékařku


D

Paní doktorka i sestřička mají velice lidský přístup, obě jsou milé a ochotné a vstřícné. Problematiku nebere jen z pohledu plicního lékaře,ale v souvislostech, což je pro pacienta velikým přínosem.


L

Výborná lékařka.Lidský přístup, 100% odbornost a skvělé jednání.Vždy vyjde vstříc a vezme i v méně naléhavém případě.Mohu jen doporučit!!


J

Rozumí oboru a je lidská což se příliš nevidí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti