Jiřina Jakešová, plicní lékař Sušice

MUDr. Jiřina Jakešová

Plicní lékař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Burince 132/III, Sušice
Odborná ambulance TBC a respir. nemocí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
C
Ověřeny pacient

MOJE PANI DOKTORKA ?CO O NI RICI ? JE TO ME ZLATO A JSEM STASTNA ZE JI TADY V SUSICI MAME MOC ME POMAHA A JA MAM TAK SKRZE NI A JEJI LECBU KVALITNEJSI ZIVOT NEDOVEDU SI PREDSTAVIT ZE JI NEMAM DEKUJI .NO A SESTRICKA JE TAKE UZASNA .


P
Ověřeny pacient

S prací paní doktorky jsem velmi spokojen: vstřícná, lidský přístup. Má o mě zájem, nejsem jen rodné číslo. Má na mě čas.V ordinaci, ale také u sestry se cítím dobře. Takto by to mělo normálně fungovat u lékaře.Děkuji.


Neřekla bych, že je nejlepší. Mojí mamince po rengenu našla nějaký nález. Prý, něco tam je, ale uvidíme za rok. Po roce diagnostikovala rakovinu plic s tím, že je již pozdě a mamince je už 82 let, život si prožila a nedá se s tím nic dělat. Po návštěvě spec.pracoviště jsem se od tamější primářky dozvěděla, že maminka má všechny ostatní orgány v naprostém pořádku, nádor na plicích stačil ozářit, zapouzdřil by se a maminka mohla žít dalších 20 let. Těžko se to odpouští.
M.


Ověřeny pacient

Je to velmi dobrá lékařka.Já ji osobně nevštěvuji asi 7 let a jsem s ní velmi spokojen.Pomůže nejen po lékařské stránce,ale i po psyfické což je někdy více než lépe.Paní doktorko přeji vám moc a moc spokojených pacientů.


Ověřeny pacient

Jw to velmi dobrá,svědomitá a milá paní doktorka.Navštěvuji ji už 7 rok a jsem s jejími službami velice spokojen.Paní doktorka je velmi dobrá,milá a ochotká co je i po psychické stránce z pohledu pacienta Velmi důležité.


Několikrát jsem byl u paní doktorky vyšetřen.Jí děkuji, že ještě žiju. Velké Diky


je skvela a hlavne umi pommoct..


Skvělá paní doktorka, moc ji děkuji zachránila mi dceru a hodně pomohla i mě samotné, když někdo potřebuje pomoc neodmítá!!! je fajn lidská a super


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti