Plicní ambulance
Masarykova 885, Humpolec

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

I já se musím připojit k hopdnocení tohoto lékaře, jsme s ním velice spokojená! Příjemný je jak pan doktor tak i jeho usměvavá sestřička. Přeji oběma ať se jim daří! A léčí své pacienty ještě spoustu let.

Pan doktor Zoula je vynikající odborník,lékař a hlavně diagnostik.Široko daleko nenajdete lepšího specialistu.Doporučuji.Objednejte se u něho a nebudete mít žádný problém s ošetřením.A kdo potřebuje akutně,zavolejte si rychlou.

Naprostá spokojenost, pana doktora bych neměnila

Pan doktor Zoula je zcela jistě tak trochu svéráz, ale mě tenhle typ doktora i člověka vyhovuje. Pohodář, který hned ze všeho nedělá problém. Po profesionální stránce myslím že ví co dělá. K doktorům nechodím ani trochu rád, ale když už musím, tak u pana Zouly to není mučení, ale pohodička. Mohu doporučit.

Dobrý den, pan doktor Zoula je opravdu PAN DOKTOR, je veliký odborník nejen ve svém oboru, ale má přehled ve všech oborech a tomu já říkám kapadita!!! Jen tak dál pane doktore! A ne aby Vás napadlo měnit sestřičku :-)

W

Já jsem s jeho léčením nadmiru spokojený ..... a to už 14 let.

Já u něj byl s podezřením na zápal a jeho přístup se mi líbil.I jeho léčení bylo úspěšné.