Veterinární centrum s.r.o.
Americké armády 76, Sušice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pohotovost o vikendu a.možnost zavolat v kritických stavech kdy jde o minuty i mimo ordinační dobu,velmi.příjemné jednání a vysvětlení,co se mému zvířátku děje a jak ho zkusí léčit považuji za velmi pozitivní devizu. Děkujeme. Úraz oka byl.ošetřen ihned,podána injekce.proti bolesti nedlouho po úrazu naší Čárince ušetřilo bolest a vleklé následující obtíže.

nejlepsi

Ať potřebuji cokoli kdykoli, jsou vždy ochotni pomoc a nezáleží, jestli je víkend, státní svátek či noc! Se zvířaty se mazlí, drbou a nazývají je jejich jmény. Zachránili už tolik zvířat a to nejen mým příšerkám! Neznám nikoho, kdo by od nich odešel či na ně řekl něco negativního. Absolutně nejlepší!!

Pro nerozhodné: zde jsou stránky http://www.zoo-veterina.cz/

Nikdy jsem se nesetkala s lepší péčí, a to vůbec! Zvíře vezmou při psaní chorobopisu k sobě, drbou, hladí, chovají.. Dostanou kohokoli z čehokoli!! Vezmou jakékoli zvíře, ať je to pes, kočka, fretka nebo třeba i zraněná ovce! Ceny za služby jsou minimální, péče maximální, v případě potřeby jsou velmi ochotni přijet i o půlnoci na státní svátek (jedou non-stop, což je pro chovatele výborná zpráva)