Jiří Šulc, chirurg

MUDr. Jiří Šulc

Chirurg Více

Chudeřice 11, Chudeřice
Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Vyříznutí malé pihy na bradě, kterou mi řezal v zimní bundě bez jakéhokoliv dezinfekčního krytí (krev mi tekla pod svetr) a v příšerném prostředí (Chudeřice),mě málem stálo život,do rány se mi dostala infekce,šla jsem s tím k panu doktorovi na kontrolu a on se na to jen podíval a řekl,máte alergickou reakci,přijďte si příště a nechal mě být,neošetřil mě,nezajímalo ho,že bradu necítím a mám ji nateklou.Jela jsem do Městce Králové na chirurgii,protože se mi špatně dýchalo,tam se zhrozili a nevěřili,že mi to udělal lékař,okamžitě mě začali léčit,na doléčení jsem musela jezdit do Hradce Králové na plastiku.Na neschopence jsem byla tři měsíce.

Nepříjemný, jednani chatrne. Neostycha se říci vam, ze simulujete. Popaleninu na plose cele paze - na počátku hojení mi nechtěl po vyšetření obvazat, venku 30'C vedra! Po mem naléhání hodil po sestře obvaz ať mi to závazně, on pry to neumí. Smutný pristup. A tato osoba navíc jezdí záchrankou - bůh s pacienty!

Skvělý přístup k pacientům