Zbuzany 555, Rychnov nad Kněžnou

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pan doktor Homolka už 12 let léčí naše psy i kočky a vždy jsme byli spokojeni... Je příjemný a velmi citlivý...

Pana MVDr. Karbana mohu vřele doporučit! Opravdu člověk na správném místě. Co se týče péče o drobná zvířata (v mém případě hlodavci), mám s ním nesrovnatelně lepší zkušenosti, než s druhým panem doktorem. Co se týče právě drobných zvířat jako jsou drobní hlodavci, je na první pohled znát, že to má pan Karban tak nějak víc ,,v oku". Má dobrý odhad, načež rychle provede potřebná vyšetření/rozbory atd., stanoví ideální léčbu a vše potřebné také perfektně vysvětlí. Jsem spokojená!

Já jsem s pány doktory velice spokojená, starají se o mé pejsky a kočky už víc jak 15let. Pan Karban je ochoten přijet i domů, když jsme ho potřebovali, naši pejsci ho mají rádi. Ošetřoval mi i králíčka a dokonce i potkana a nebyl žádný problém.

Homolka je nepříjemný veterinář, neochotný ke klientům, přístup jak někdy z totality. Doporučuji jiného veterináře z okresu.

Erudovaný,velmi příjemný a ochotný.

Oba páni veterináři jsou velmi příjemní a mám s nimi dobré zkušenosti. Doporučuji.