Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 1747, Pardubice, Pardubice
Veterinární klinika sp. pro choroby oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

Pan doktor Beránek je výborný profesionál, o našeho pejska se postaral stoprocentně, operace oka (výduť třetího víčka) proběhla bez problémů a výsledek je perfektní. Konečné vytažení stehů se povedlo také skvěle bez celkové narkózy, pouze s umrtvovací kapkou v oku. Vynikající a vysoce odborná práce pana doktora! Moc děkujeme!

M
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

My máme zkušenost pozitivní. Poté co nám veterináři tvrdili, že je nesmyl, aby se u psa projevil šedý zákal v 6-ti měsících, protože tato vada se projeví nejdříve až kolem 2 let věku psa, jsme byli postaveni před krutou diagnózu, že do dvou let se tato vada projeví i na druhém oku, stalo se, ale do dvou měsíců. I přes některé negativní reakce a ne úplně malou vzdálenost (Brno), jsme si vybrali pana doktora Beránka. Bohužel při 1. termínu, nebylo druhé oko dost zralé na operaci, musely být tedy dvě. Nicméně reakce našeho psa, kdy Benji sedí před domem a s údivem sleduje okolí, jsou k nezaplacení. Pan doktor nám vše vysvětlil, včetně neúspěchu. Naší prioritou bylo, aby Benji viděl alespoń na jedno oko. Vidí na obě, u něho byl rozhodující i věk, díky němu měl 90% šanci a vyšla na 100%, ale může za to péče pana doktora a naše pooperační péče, která nebyl jednoduchá. Pana doktora mohu jen doporučit.

B
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

Dobrý den,
my máme zkušenosti negativní. Jediné plus bylo, že jsme nemuseli dlouho čekat a Lexik (Kříženec bulteriera a buldoka - 3 měsíce) byla vyšetřena s očičkem (fena prý při porodu dostala poporodní ataku, kdy Lexikovi zpusobila velkou jizvu - očičko má jako skleněnou kouli) ,,cubydub ".
Po vyšetření a po nasazení léčby pana doktora (kapky) se jí to zhoršilo a dokonce na to oko přestala vnímat ( před tím na nějnormálně reagovala).
Před tím, než jsme zajeli k panu doktoru Beránkovi, jsme používali antibiotické kapky pro lidi a očičko vypadalo dobře.
Když jsme se pokoušeli dovolat, tak se nám to povedlo až po 14 dnech a sestra nám řekla, ať ocicko vyfotíme a pošleme jim to. Učinili jsme tak a do teď (budou to za chvíli 2 měsíce) se neozvali.
Takže nám zbylo akorát ocicko se sraženinou krve (díky kapkám od pana doktora).
Rozhodli jsme se změnit specialistu.
NEDOPORUČUJEME!!!

S
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

Dobrý den, jei líto, ale pana doktora Beránka nedoporučuji, zažili jsme u něj strašnou situaci. Jeli jsme z vedlejšího města a v dopravní špičce jsme se zpozdili, ještě jsem volala sestře a omlouvám se, a ona mi sdělila, že se nic neděje a pak nás nechala s kočičkou čekat hodinu a čtvrt. Vzala všechny pacienty, i ty kteří přišli po nás, když jsem se ohradil, že máme za sebou hodinu v autě a přes hodinu v čekárně a navíc kvůli tomu nestihnu zubaře. Sestra se ještě naštvaně hádala a arogantní doktor nás pak odmítl ošetřit a doslova řekl, že můžeme jít, musela jsem ho pak přemlouvat aby kočičku vůbec vyšetřil, nikoho nezajímalo, jak dlouho čeká nemocná kočička v přepravce. Věřím, tě většina lidí odchází spokojená, ale právě takováto situace odhaluje povahu sestry i lékaře.

R
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

Pan doktor Beránek je neuvěřitelně empatický člověk,cítíte se u něj,jako nejdůležitější pacient,to že miluje zvířátka,je patrné z toho,jak se k nim chová....neskutečně úžasný přístup a profesionalita.....musím opravdu vřele doporučit.Pooperačni péče je rovněž dokonalá a velmi pečlivá.Vdecim panu doktorovi Beránkovi za to,že můj pejsek není slepý....bez pana doktora už by byl.DÍKY pane doktore,jsme VÁM moc vděční.DÍKY Z CELÉHO Nejste bůh,abyste všem pomohl,ale jste nejúžasnější a nejobetavějši člověk jakého znám

M
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

Naší devítileté fence vrátil zrak, když úplně oslepla vlivem cukrovky. Operoval jí šedý zákal na jednom oku a díky tomu máme zase akční borderku, která vidí. Pan doktor vše hezky vysvětlil a na klinice se o našeho miláčka pěkně starali. Děkujeme, opravdu odborník na svém místě, zřejmě proto jsme na klinice potkávali i lidi, kteří za ním přijeli až ze Slovenska.

F
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

V únoru 2021 doktor Beránek provedl u naší 3 a půĺ leté fenky Viki, francouzského buldočka banální operativní zákrok odstranění zarůstajících vnitřních řas. Po této operaci jsme začali u fenky sledovat, že poměrně často pije. Bohužel se ukázalo selhání ledvin a jako možná a velice pravděpodobná příčina -provedená narkóza. Od mládí jsme naprosto zdravou, vysvalenou fenku pravidelně nechávali testovat, jestli je vše v pořádku.
I přes náročnou a velmi intenzivní léčbu kdy nám sdělili, že jsou vyčerpané všechny možnosti jsme bohužel museli po dvou mésících od výše zmíněné operace nechat fenku uspat.
Já zde nebudu tvrdit, že p. Beránek nějakým způsobem pochybyl ohledně provedené narkózy, ale mám velmi smíšené pocity ohledně jeho přístupu. Když jsem mu psal mail a chtěl nějaké vysvětlení ohledně typu narkozy, dále, že jsme si nevšimly, že by udělal předoperační vyšetření, pokud ano, tak ok, pokud ne tak proč...!? (V ordinaci píchly sedaci, chvilku jsme počkali jak usne a šli rovnou na věc...) Dále mne zajímala otázka proplachu ledvin, inhalační narkoza..,atd...atd..., tak absolutně bez odezvy.
Když jsi bohužel až teď čtu zde recenze na veterináře Beránka, zjištuji, že postoj "mrtvého brouka" ohledně konfrontací zaujímá bohužel často. Velice smutné...
Jsme zdrceni o to víc, že zákrok neměl vůbec žádnou přidanou hodnotu, packou si dráždila očko i po zahojení, tudíž problém nevyřešen...a navíc jsme posléze o fenku přišli.
Služby p. Beránka již nikdy nevyužiju a příště rozhodně nedám na pouze doporučení z nějaké fb skupiny, ale veterináře si na netu dle recenzí prověřim..

K
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Jiný

Jeli jsme z Plzně kvůli třetímu víčku.
Našeho pejska přijal jako starého známého. Vše nám vysvětlil, po domluvě rovnou vytrhal řasy a pejska nám předal po zákroku jak diamantík. Na kontrolu jsme domluveni v Plzni.
Empatický člověk na svém místě. Za nám ano!

Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Operace šedeho zákalu u pejska.

Moc děkujeme za dobře provedenou operaci šedého zákalu a opravdu vřely přístup od MVDr. Jiří Beránek a personálů. Operace proběhla v říjnu 2018. Díky operací a panu doktoru který všechno pěkně vysvětlil, pes vidí na jedno operované oko a omládl o několik let, protože před operaci už narážel do nábytku. Všem doporučujeme. Suchdol na Odrou. Jezerská Iveta

Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční postupné slepnuti toy pudlika

Dobrý den všem, kteří se rozhodují, kam se svým slepnoucím pejskem.
Všem pana doktora Beránka doporučuji, byla jsem tam se svou pudličkou 11.9.2018.

Pan doktor má velice lidský přístup a mne mile překvapil.
Po vyšetření měl sice pro nás špatnou zprávu, protože oční vada mé pudličky Arletky je bohužel neoperovatelná.

Pan doktor mi vše vzorně popsal, vysvětlil a s politováním řekl, že ho to moc mrzí, ale že nám pomoci nemůže. Zpráva je strašně bolestivá, ale umí vysvětlit jak s hendikepem pracovat a dál žít krásný život. Já jsem sice smutná, že mi Arletka postupně oslepne, ale jsem nesmírně ráda, že mi žije a ještě spolu zažijeme spoustu krásných okamžiků. Přístup všech je opravdu velice profesionální a lidský.
A proto v rozhodování kterého doktora si vybrat doporučuji pana MVDR Beránka. Přeji všem zdravé a šťastné miláčky. Teprtová Iveta

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,mam 11 rocnu fenku jorsirskeho teriera,ktorej akurat zistili sedy zakal a veterinar mi povedal ze s tym nic,nema to este pokrocile,berie cardalis na srdiecko,chcem sa ale opytat ci robite operacie laserom ako u ludi,alebo akou metodou pan doktor,dakujem za odpoved ,pekny den

Ano technika operace čočky je stejná u psů i u lidí a jedná se o tzv fakoemulsifikaci. To je odstranění jádra čočky ultrazvukem a následně je implantovaná nová čočka do stávajícího obalu čočky.

MVDr. Jiří Beránek

Prosím, sdělte mi laskavě, zda skutečně SARD nedá léčit, zda slepota u pejska je již trvalá - jde o sklerozu jádra čočky. Moc děkuji


Luďka

Skleroza jádra čočky je nález běžný u starších pacientů a je fyziologický. Lze jej operovat v pokročilejších stádiích, pokud komplikuje zrakovou funkci. SARD je syndrom náhlé ztráty zraku a jedná se o zcela odlišnou problematiku. Tam je důležité zjistit etiologii a pomocí vyšetření funkčního stavu sítnice stanovit prognozu, která bývá u pacientů s SARD nepříznivá.

MVDr. Jiří Beránek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti