Ordinace pro plicní onemocnění
Kostelní 2, Beroun

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Mám 7. letého syna od 3 let neustále stonal se záněty průdušek a podobně, alergologové a jiní specialisti hledali všechno možné jen ne to základní. Při první návštěvě u paní doktorky Krenarové nám byla udělána obyčejná spirometrie a ejhle, zjistil se nedostatečný objem plic a nízká saturace a už se pátrá dál. Dnes bere syn pouze dvoje léky a musím říci, že se drží. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a věřím tomu, že ona konečně přijde na to proč je syn takhle nemocný a pomůže nám, aby mohl prožít plnohodnotné dětství a život vůbec.
Kordulová Potměšilová Růžena a syn Robert

Mám s lékaři a českým zdravotnictvím bohaté zkušenosti a musím konstatovat, že přístup paní doktorky je opravdu jedinečný. Nejen že je odborně na vysoké úrovni, ale dokáže i s laikem mluvit tak, že člověk pochopí, o co se jedná a jaký bude další postup. Jak jsem poznal z vlastní zkušenosti (po dlouholeté práci v cementárně a jako bývalý kuřák), paní doktorka má svou práci jako poslání pomáhat nemocným. A když se spojí tento přístup s vysokou odborností pak si mohou pacienti jen gratulovat k takové lékařce.
Petr

za let mě žádný lékař nedovedl zbavit alergických obtíží a hlavně dušnosti.jsem paní doktorce velmi vděčná,zase mohu dýcat.je to excelentní člověk,všestranně vzdělaný a ja to sluníčko všech svých pacientů.děkuji....

Paní doktorku opravdu vřele doporučuji!!! Kombinace skutečně lidského přístupu s obrovskými odbornými znalostmi je to nejlepší, co mě jako pacienta mohlo potkat. Teprve paní doktorka Krenarová dokázala najít příčinu častých onemocnění mé dcery, která byla jinými specialisty léčena (bez velkých úspěchů a hlavně bez důkladného vyšetření) antibiotiky. Moje vlastní problémy způsobené dlouhodobým kouřením zvládla v krizové situaci brilantně a od té doby (již to je více jak 3 roky) se jí daří udržovat mé plíce v přijatelném stavu.
A co musím skutečně zopakovat je lidský přístup. Vše mi - laikovi - srozumitelně vysvětlí, člověk má pocit, že jí neobtěžuje a že se mi snaží skutečně pomoci.
V neposlední řadě pak není třeba čekat nekonečnou dobu na objednání, vše funguje rychle a podle časového plánu.
Kdyby bylo takových lékařů víc, bylo by naše zdravotnictví nádherné.

Jiří

spolelivá,vysoce erudovaná,veká praxe a zkušenost.doporučuji

Vstřícný přístup, vysoké odborné vědomosti, dlouholetá praxe, moje plná spokojenost