Vila FLORA, Májová 19, Cheb
Interní a diabetologická ambulance

Zobrazit ostatní diabetologů v okolí

Bohuzel, mam s touto lekarkou opacne zkusenosti. Moje dotazy ignoruje a nepusti mne ji to rici. Stroha, dava najevou svoji nadrazenost. Naprosta compliance z jeji strany. Naposledni navsteve jsem se uz bezmocne rozbrecela - ona chladne rekla jen brecte.Leky na mne nepusobi, do zpravy mi to sama pise uz pres rok!! ale aby zvolila jiny druh leku to ne.. Je to pro mne stresujici, jsem velice nemocna a odkazana na neci pomoc. Vozi mne k ni sanita, tak hledat noveho lekare je komplikovane....bohuzel budu nejspis muset...vsem ostatnim vam moc preji opacnou zkusenost

Paní doktorka je výborná a je to odborník na svém místě. Poradí a vše vysvětlí tak, aby to pochopil každý. Je velice milá a příjemná, vždy působí skvělým dojmem. Ke každému se chová jako k sobě rovnému. Líbí se mi její jednání a přístup. Jsem velmi spokojená a ráda, že chodím zrovna k ní.

VÝBORNÁ LÉKAŘKA,VYSLECHNE PORADÍ,POPOVÍDÁ,ČLOVĚK MÁ POCIT ŽE SE BAVÍ S VELMI DOBROU KAMARÁDKOU.JSEM RÁDA ŽE JE TO MOJE LÉKAŘKA.

Skvělá lékařka, vždy dovede podat pomocnou ruku a najít vhodné řešení problému.