MUDr. Jaroslava Augustovičová

Internista Více

Ševětín 1 adresa

Ordinace prakt. lékaře a internisty
Šimona Lomnického 87, Ševětín

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka je velmi pečlivá a starostlivá, člověku všechno vysvětlí. Chová se k pacientům vstřícně a mile a snaží se každému dobře poradit. Jsem s ní spokojený a každému ji vřele doporučuji.

Chtěl bych poděkovat paní doktorce za skvělou péči, kterou jinde nedostanete. Je milá, pozorná a své práci rozumí. Mně se ještě nikdy nestalo, aby se netrefila do diagnózy. Naopak. Včasným odhalením mé nemoci mi zachránila život. Bez ní bych tu už nebyl. Všem ji vřele doporučuji.

Výborné chování kestarším lidem, velmi trpěliva a ochotná.

často se plete v diagnóze...

Skvělá ženská a výborná doktorka. Své práci opravdu rozumí. Nikdy jsme neměli lepší a to už něco pamatuju. Chtěl bych jí touto formou poděkovat. A to, co jí dělá starosta, je normální sprosťárna.

Celá moje rodina k paní doktorce přešla od jiného lékaře. Její přístup k pacientům se nedá vůbec srovnávat! Musím jen souhlasit s předešlými komentáři. Myslím, že takových vynikajících a obětavých lékařů není mnoho.Děkuji.

Dobrý den. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Chodíme k ní všichni z rodiny a nikdo nemá žádné výhrady.

Mám staré rodiče ke kterým se chová moc hezky, trpělivě, takže doporučuji.

Výborná doktorka. Nejlepší jakou jsem kdy poznala. Vždy ochotná řešit jakýkoli problém. Nic já není zatěžko a pacientům se snaží upřímně pomoci. Postupně jsem k ní převedla celou naší rodinu a všichni si pochvalují. Rozhodně doporučuji.