Jaroslav Valnoha, veterinář Ostrov

MVDr. Jaroslav Valnoha

Veterinář

U Nemocnice 1421, Ostrov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je jednička ,nedám na něj dopustit.vyléčil mi kocoura,respektivě,jeho oko.Moc mu děkuji za trpělivost a ochotu.

K jinému nechodíme,pečlivý a vždy pomůže.I když je trochu dražšší ale péče je kvalitní ,vždy vyléčí .Spiessova

Velmi pečlivý, nenechává nic náhodě, byla jsem poprvé ale asi mi zachránil pejska. Myslím, že jeden z nejlepších v Karlovarském kraji. Doporučuji. Šimková

Za mě nejlepší veterinář v celém kraji. Zachránil nám psa a to dokonce v noci mimo pracovní dobu. Skvělé a profesiální jednání, je vidět, že ke zvířatům má vztah a nedělá to jen pro peníze. Maximálně doporučuji, jinam bych nešla!

Byl jsem u pana doktora poprvé zjara a mohu říct,že je příjemný, skvělý odborník. Na očkování chodím jen k němu. Všem mohu vřele doporučit.

C

Zachránil nám psa....jsme mu velmi vděčni,nejlepší veterinář jakého jsme poznali

C

Poznali jsme několik zvěrolékařů, ale tenhle se nikdy nezmýlil...a pomohl. Děkujeme mu za takovou péči o našeho psa,jen mě kolikrát napadlo že takovou péči snad nezažili ani nemocní lidé

Byli jsme na veterině poprvé,ale jako lékař mě uchvátil,velmi příjemný a vstřícný,všem vřele doporučuji.

Velmi hodný pan doktor, soucítí s majiteli. Vždy nám pomohl a doufám, že bude pomáhat i nadále. Takže Vám ho doporučuji:-)

Velice hodný pan doktor, má rád svou práci i zvířátka, soucítí s majiteli mazlíčků. Zatím mám asi 5 zkušenistí a nikdy nazklamal, vždy mazlíčka vyléčil.