Jaroslav Šonka, veterinář

MVDr. Jaroslav Šonka

Uložit

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

% {number} názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Vždy velmi ochotný a velice šikovný. Nikdy jsem na něj od nikoho neslyšela špatné věci. Ráda ho s čistým svědomím doporučím dál. S naší kočičkou zachází velice jemně a vždy jí pomohl a nám vše perfektně vysvětlil. V ordinaci vždy panuje skvělá atmosféra. Pan doktor i jeho pomocnice jsou velice ochotní a hodní lidé.


L
Ověřeny pacient

Nevím o kterém veterináři píše výše nepodepsaný krytik, ale rozhodně né o PANU DOKTOROVI Šonkovi, kterého znám a mám dlouholeté zkušenosti já. Mám s ním jenom ty nejlepší zkušenosti a doporučuji a budu ho stále doporučovat všude. Kdokoliv za mnou přišel s tím, že léčí psa někde jinde a nic se nelepší, hned jsem mu řekla o panu doktorovi Šonkovi a pokaždé a tím opravdu myslím pokaždé, pomohl okamžitě. Nikdy bych neměnila a opravdu nechápu a ani nevěřím výše zmíněnému komentáři. Napsat můžete cokoliv, ale zeptejte se lidí, kteří k němu chodí a uvidíte, že můj komentář je pravdivý.


K

Výborný veterinář s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Jezdíme k němu již třetím rokem. Byl jediným lékařem, který nám po dlouhých patáliích s pejskem určil správnou diagnozu a díky ní pejska vyléčil. Navštívili jsme ho na základě skvělých referencí a i my jsme již doporučili několika známým, kterým operoval či jinak léčil jejich mazlíčky a úspěšně.


Ověřeny pacient

Nejhorší veterinář jakého znám, poškodil naší kočku a špatně určil diagnozu psa. Pokud Vám na zvířatech záleží, jděte jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti