5. května 245, Strakonice
Ordinace pro TBC a respir. nemoci

MUDr. Mareš je prostě profesionál ve svém oboru. Je vstřícný,milý a ohleduplný. PROSTĚ SUPER LÉKAŘ. Mirka K.

F

vynikající lékař

Zájem o pacienta,vyřešit jeho zdravotní problém,poradit co nejlépe a nejúčiněji vyléčit.

je velmi bobrý

Chodím k panu doktorovi již několik let, a zároveň léčí celou moji rodinu. Jsem s ním na 1000 % spokojená. Má něco, co většině českých lékařů chybí: vztah k lidem. Je vstřícný, milý, ohleduplný, usměvavý. Vždy mi podá ruku a vždy mi navodí pocit, že jsem v jeho ordinaci vítaná.
Co se týče toho, jak mě léčí. Nemám absolutně žádnou výhradu. Ba naopak. I když mám nějaký problém, který s jeho oborem přímo nesouvisí, snaží se mi poradit. Můžu se ho zeptat na cokoli a můžu si být jistá, že mi pomůže a ani trochu mu to nevadí.
Pan Mareš je symbolem toho, jak bych si představovala české zdravotnictví.

Velmi skvělý doktor,užasný přístup k lidem,milý vstřícný,vždy velmi ochotně poradí pomuže a hlavně vše vysvětlí nikdy vás neodbyde,takový kdyby byly všichni doktoři.Všem doporučuji.

Velice mě mrzí,že nevím jak napsat hodnocení
pana doktora Mareše.Je 100%,všem nemocným
s dýchacími cestami doporučuji!

Naprosto perfektní lékař. chodím k němu mnoho let a má moji naprostou důvěru. Přístup k lidem také super a jako odborník bezkonkurenční.Kdyby takových lékařů bylo víc je naše zdravotnictví jinde.