Adresa

Ordinace
Světlov 2338/22, Šternberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Minulý rok se nám na dvůr zatoulala malá vyhublá a špinavá kočička s roztrženým uchem a slepenýma škaredýma očima. Protože máme malá vnoučata, která si chtěla kočku nechat, zajeli jsme k panu doktorovi Konigovi.Moc se nám líbilo, jak se zachoval. Vnoučkov

Matýsek se staral, krmil s dědečkem a s rodiči a pan doktor odčervoval, očkoval i kastroval a vysvětloval.Dneska je Mikeš miláček celé rodiny a stará se na oplátku třeba o to, aby k nám na dvůr nechodili cizí kočky a nemuseli jsme každý večer zakrývat pískoviště, uhlídá dětem hrozny před kosy a má svoje místo na
terase, odkud má přehled po celém dvoře a zahradě.Moc se nám líbilo, že pan doktor má porozumění nejen ke svým pacientm, ale i k jejich malým majitelům.

Ověřený profil

Nevim,ale vsichni rikaji,ze je pan doktot drahy,ale ceny ma stejne jak v Olomouci a kolikrat i je levnejsi .Drobne operace,kastrace perfektni.Pristup k pejskum paradni.

P
Ověřený profil

Chodil jsem k němu a z vlastních zkušeností si tedy myslím, že je to dobrý veterinář. Bohužel je ale příliš drahý. Za stejnou kvalitu služeb jsem našel v Olomouci mnohem levnějšího zvířecího lékaře, takže i když musíme dojíždět, pořád to vyjde levněji do OL, než do Šternberka k panu Königovi a ušetřený peníz můžu investovat do psa v jiném směru.


Ověřený profil

skvělý zvěrolékař,absolutní špička,ve Šternberku lepšího nenajdete


Došlo k chybě, zkuste to znovu