Alešova 1371/2, Slaný

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Rodinný lékař vsech našich mazlíčků.
Pan doktor vždy vyšel vstříc, je moc hodný, empatický a velmi znalý svého oboru.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel - už nikdy více - 18 měsíčního psa jsem na kliniku přivezli s poraněným uchem. V narkóze mu ucho sešili, obvázali a poslali nás domů - za 10 dní na stehy. Po 5 dnech přestal pes žrát, ucho zanícené; jeli jsme tedy na kontrolu dříve s tím, že mu to máme mazat nějakou antb.mastí a to, že nežere bude zřejmě tím, že asi snědl něco špatného. Další den apatický, v noci zvracení. Už se mi znovu na tuto kliniku nechtělo. Nyní jsem v péči jiné kliniky, které se přes veškerou snahu možná našeho pejska zachránit nepodaří. Jsou nazlobení - rána měla být léčená úplně jinak, nebylo nám nabídnuto očkování proti tetanu - a to je ten problém - má tetanus, otravu krve. Ucho mu už amputovali, čekáme, zda se stane zázrak....jedno ale víme zcela určitě, do Slaného k MVDr.Fiedlerovi už NIKDY.

Umístění: Ordinace Jiný

K MVDr. Fiedlerovi jezdíme už s druhým psem mnoho let a jsme moc spokojeni. Jednomu psovi vyléčil ošklivě zlomenou nohu, pes potom ani nekulhal. A euthanasie po mnoha letech proběhla naprosto perfektně, pes se ani nevšiml. S dalším psem zatím řešíme pouze očkování.

Umístění: Ordinace Jiný

Měl jsem zato, že eutanázie zvířete je bezbolestný akt milosrdenství, během něhož je nejprve zvířeti podáno sedativum a teprve poté, co usne, dostane dávku smrtící látky. Naše zkušenost byla jiná a posuďte sami, nakolik profesionálně byla tato procedura vykonána u našeho zvířátka:
Po vyšetření a konstatování nelepšícího se stavu, jsme souhlasili s eutanázií. Předpokládal jsem, dle běžně dostupných informací, že nejprve budou aplikována zvířátku sedativa a následně smrtící látka. Našemu zvířátku však byla rovnou podána dávka smrtící látky vpichem tlusté jehly hluboko mezi žebra, zřejmě do plic nebo srdce. Přestože jsem zvířátko pevně držel, mrsklo sebou, skočilo na mě, silně zachrčelo, ohnalo se po mě, zranilo mi ruku a padlo. Doktor pohmatem na krk konstatoval, že srdce už nebije a můžeme se vydat domů zvířátko pohřbít, jak jsme si přáli. Po cestě však sebou zvířátko začalo škubat. V panice jsem volal zpět na veterinu, že zřejmě ještě není mrtvé, načeš mi doktor vysvětlil, že toto je normální a bude to trvat ještě cca 20 min.
Kdybych to věděl včas, jistě bych na klinice ještě posečkal, abych měl jistotu, že zvířátko je již opravdu v pánu a jako laik nepropadal panice způsobené (mimo jiné) nedostatkem informací.
Nejsem odborník (zdravotník) a nikdy jsem nedoprovázel jiné zvíře k eutanázii, nebudu tedy posuzovat, nakolik byl tento konkrétní zákrok vykonán v pořádku a eticky. Nicméně vím, že kdybych měl v průběhu výkonu tohoto zákroku informace o právě prováděné aktivitě a o běžné reakci na ni, nebyl bych takto otřesen.

Umístění: Ordinace Jiný

Spokojenost na všechny strany péče super žádný problém vše adekvátně vysvětleno umí si u zvířat zjednat náklonnost cena adekvátní jsem u něho 20let a spokojenost našemu pejskovi zachránil život a co se týče pohotovosti tak i opulnoci vždy pořadí. Doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Musíme se podělit o naší smutnou zkušenost.Byli jsme s naší fenkou na veterině protože zvracela,
měla nafouklé bříško a očividně nebyla v pořádku.
Pan doktor jí prohlédl s negativním výsledkem a prý kdyby něco,máme se ukázat.
Další den naše holčička opět hodně zvracela i celou noc,tak jsme opět jeli na veterinu.
Pan doktor jí změřil cukr a měla ho vyšší,zvýšil dávku inzulínu a říkal,že jí máme dávat pít po menších dávkách,
aby jí to nenutilo ke zvracení.
Bříško měla stále nafouklé,ale podle pana doktora to bylo v pořádku.
Další den se vše opakovalo,přestala i jíst a pít....
Zvracela šlemy a dotala průjem.Pak už byla tak slabá,že jsme jí opět vezli.Tentokrát už vyšetření s krutou diagnozou-sepse...
Ještě další dva dny bojovala naše holčička na kapačkách,ale tento boj bohužel prohrála.
Devět dnů od naší první návštěvy nám odešla do psího nebíčka.
S panem doktorem už máme jednu špatnou zkušenost,kdy nám oznámil,že má leukémii,(ve skutečnost byla otrávená).
Ale díky výživě,kterou na veterině dostávala se z toho "vylízala" i když ještě dloho se léčila.
Ale i tak jsme panu doktotovi byli vděčni,protože bez výživy by to asi nedala.
S panem doktorem jsme byli vždy spokojeni,všude ho doporučovali a chválili,ale po této zkušenosti už nás na
této veterině nikdo neuvidí.

Umístění: Ordinace

Naše teprve osmiletá fena byla tehdy podivně nafouklá a měla tvrdé břicho. Doktor Fidler diagnistikoval zánět dělohy. Následně předepsal nějaké antibiotika na zklidnění, které užívala 7dní. Poté nám doktor oznámil,že je nejlepším řešením operace(přesněji vyoperování dělohy). Neváhali jsme a souhlasili. Při odběru krve nám ovšem oznámil, že má naše fena hodně cukru v krvi. Řekl, že jí v tomto stavu operovat nemůže,že je to riskantní. Další týden jsme tak ob den docházeli na odběry krve a doufali,že operace proběhne co nejdříve. O víkendu stav naší feny natolik zvážnil, že už se nebyla schopná se zvednout,natož chodit,nebo se třeba napít. Okamžitě tak proběhl telefonát doktoru Fidlerovi, který řekl, že jí vezme na sál, ať jí odvezeme na kliniku. Velice smutné a neprofesionální, že celý týden musela mít neskutečné bolesti a pan veterinář se rozhodl situaci zachraňovat na poslední chvíli. Okolo 10 hodiny už byla v péči veterináře. Operace měla proběhnout někdy odpoledne. Mezitím byla na kapačkách, které jí měly posilnit. Naše láska se bohužel operace nedožila. Zemřela pár hodin před operací. Infekce, kterou měla v krvi jí v podstatě otrávila zaživa. Ten poslední týden, kdy jsme docházeli na odběry krve nám veterinář Fidler neposkytnul žádné prášky na zklidnění, jako měla předtím. Její stav jsme následně konzultovali s jinou veterinářkou,která řekla, že by jí operovala, protože její stav byl ty poslední dny opravdu kritický. Nechci doktora Fidlera hodnotit jen negativně. Ne jednou našim psům pomohl. Považuji to ale za jeho chybu,že tak životně důležitou operaci odkládal.Naše druhá fena byla operovaná na Nové klinice ve Slaném. Hned při první návštěvě musela zůstat na klinice, kde byla ještě ten den její děloha úspěšně vyoperována. Názor si tak prosím každý udělejte sám. Osobně už nikdy nevkročím do veterinární kliniky veterináře Fidlera ve Slaném. Jeho jednaní se zdá být profesionální, ale jak se říká...,,Zdání klame" Psa, člena rodiny, nám už nikdo nevrátí.

Umístění: Ordinace

Úžasný pan doktor a syn, jeli jsme k němu z Liberce na doporučení našeho veterináře. Pejska pohladili než začali vyšetřovat a tím ho i krásně uklidnili. Vše nám důkladně vysvětlili ukázali jak před vyšetřením, tak i po něm. Žádné zbytečné tahání peněz u těchto doktorů nečekejte. Veliká spokojenost!!!! Škoda, že bydlíme tak daleko, protože by jsme měli jasnou volbu komu svěřit naše mazlíčky.

Umístění: Ordinace

Za mě zklamání . už nikdy více. zbytečně mi přeočkoval pejska , který měl platné očkování. Jde vidět , že pan doktor nečte příbalový leták.

Pan doktor byl při ošetření naší kočky milý k nám-majitelům, ke svým kolegům i ke zvířeti. Nebyl rozzlobený na nás ani na zvíře, že kouše a škrábe a my ho neumíme udržet, naopak vyjádřil vystresované kočičce pochopení. Provedl podrobné vyšetření včetně rozboru krve a rentgenu a cena nás nešokovala. Zda se kočička uzdraví to samozřejmě zatím nevím, ale v jeho ordinaci panovala příjemná atmosféra a to se naše návštěva protáhla přes uvedené ordinační hodiny.