S majitelkou této agentury, paní Mirkou, jsem se poprvé setkala ve chvílích pro mně a mojí rodinu nejtěžších. Její profesionální a empatický přístup nám dodal sílu. Díky naprosté profesionalitě sestřiček ( mohu posoudit, jsem zdravotní sestra se 17- ti letou praxí), citlivému přístupu a jejich ochotě, mohla moje maminka strávit poslední dny svého života doma, obklopena svými nejbližšími. Velmi obdivuji nasazení všech zaměstnanců této agentury, která pro ně není pouze zaměstnáním, ale opravdu posláním. Velice si vážím všech lidiček z MIDOPu a moc děkuji za Vaši velkorysost a vstřícnost.

Klášterní 9, Plzeň
MIDOP - agentura domácí péče (mapa)

Masarykova 62, Plzeň
Zdravotnické zařízení Plzeň-Doubravka s.r.o. (mapa)

1 názor

1 názor