Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nerudova 2258, Havlíčkův Brod
Klinika Havlíčkův Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jsou super a patří jim velike poděkování .Jejich přístup je na vysoké kvalite.Zachránili nám kocourka který je člen rodiny. Sice musel byt na na kapačkach a byt hospitalizován a mi jsme každy den telefonovali a ochotně nam pan doktor zdělil stav pacienta. Dekuji Šťastná

M
Ověřeny pacient

S panem doktorem Štursou jsme velice spokojeni. Se svým týmem pracuje na vysoké odborné úrovni, je ochotný, férový, ohleduplný a zvířátka se ho nebojí:-))

H
Ověřeny pacient

není oi dodat ..... :-)

P
Ověřeny pacient

Jen a jen samá chvála. Snad mu to a jeho kolegyním vydrží i nadále

S panem doktorem a jeho týmem jsme naprosto spokojení. Na rozdíl od MVDr Vlčkových mu nejde o co nejdražší léčbu a věnuje se se stejným nasazením všem - i čistokrevným voříškům, jako je náš pes. Kromě pravidelných očkování našeho psa čtyřikrát operoval a vždycky se špičkovou péčí i výsledkem. Mohu jen doporučit.

Máme s klinikou a s panem doktorem velmi dobré zkušenosti. Našemu pejskovi se věnoval s největší péčí, operace proběhla úspěšně a následná pooperačnípéče byla suprová. Dojížděli jsme přes šedesát kilometrů a jsme rádi, i když máme v blízkosti našeho domova i jinou kliniku.

Pan doktor Štursa je velmi dobrým veterinářem.
Se svým kolektivem má příjemný přístup jak ke zvířatům, tak i k jejich majitelům. I když mám k veterině daleko, myslím si, že je i výborným diagnostikem. Děkuji mu za jeho péči, kterou nám všem věnuje.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti