Nerudova 2258, Havlíčkův Brod
Klinika Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Jsou super a patří jim velike poděkování .Jejich přístup je na vysoké kvalite.Zachránili nám kocourka který je člen rodiny. Sice musel byt na na kapačkach a byt hospitalizován a mi jsme každy den telefonovali a ochotně nam pan doktor zdělil stav pacienta. Dekuji Šťastná

S panem doktorem Štursou jsme velice spokojeni. Se svým týmem pracuje na vysoké odborné úrovni, je ochotný, férový, ohleduplný a zvířátka se ho nebojí:-))

není oi dodat ..... :-)

Jen a jen samá chvála. Snad mu to a jeho kolegyním vydrží i nadále

S panem doktorem a jeho týmem jsme naprosto spokojení. Na rozdíl od MVDr Vlčkových mu nejde o co nejdražší léčbu a věnuje se se stejným nasazením všem - i čistokrevným voříškům, jako je náš pes. Kromě pravidelných očkování našeho psa čtyřikrát operoval a vždycky se špičkovou péčí i výsledkem. Mohu jen doporučit.

Máme s klinikou a s panem doktorem velmi dobré zkušenosti. Našemu pejskovi se věnoval s největší péčí, operace proběhla úspěšně a následná pooperačnípéče byla suprová. Dojížděli jsme přes šedesát kilometrů a jsme rádi, i když máme v blízkosti našeho domova i jinou kliniku.

Pan doktor Štursa je velmi dobrým veterinářem.
Se svým kolektivem má příjemný přístup jak ke zvířatům, tak i k jejich majitelům. I když mám k veterině daleko, myslím si, že je i výborným diagnostikem. Děkuji mu za jeho péči, kterou nám všem věnuje.