Ordinace pro alerg. imulol., PL děti
Náměstí Svornosti 16, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Umístění: Ordinace pro alerg. imulol., PL děti Jiný

Doslova nejlepší doktorka, co znám.
Její znalosti, zdá se mi, sahají daleko za její specializaci, takže jakmile jsem se jen zmínil o vznikajícím paraniciu na palci, okamžitě se na to podívala a předepsala léčbu. Počítal jsem, že s tím budu muset na chirurgii, když mě tam i můj praktický lékař poslal, ale léčba od paní doktorky mi během měsíce zabrala, palec se zhojil a já se vyhnul chirurgickému zákroku!

Umístění: Ordinace pro alerg. imulol., PL děti ekzém

Neznám lepší, žádný jiný,, odborník" nám nepomohl až když jsme se úplnou náhodou dostali k paní doktorce se nám ulevilo. Opravdu neuvěřitelný zájem o pacienta a pomoct mu.

Umístění: Ordinace pro alerg. imulol., PL děti Dlouhotrvající problémy s dýcháním a kašlem

Pokud někdo z jižních čech budete potřebovat k alergologovi, či imunologovi (alergie, imunita, dlouho přetrvávající problémy).

Udělejte všechno pro to, aby jste se dostali k paní MUDr. Jarmile Křikavové v Českém Krumlově.

Paní doktorka působí jako z jiného světa (v dobrém slova smyslu) a jen díky ní mám pořád naději v lékaře, který opravdu chce pacientovi pomoci a ne ho odhodit s balíčkem ATB...

Neskutečný zájem o problém pacienta, jinde mě poslali pryč, že mi nic není, tady jsem letěl na RTG plic, srdce a rovnou i EKG... dostal cílené léky, inhalátor. Vůbec nemluvim o obrovské slušnosti, kterou tato dáma panuje.

Toto jsou lidé, co si zaslouží zasypat zlatem. Přál bych si svoji práci jednou dělat tak strašně dobře, jako ona tu svoji.

Výborná a svědomitá odbornice.Její přístup je nesmírně lidský,vždy udělá pro pacienta to nejlepší.Ivana

Super lákařka, znám jí 30 let. Pomáhá, je pravda, že nemá ráda kuřáky, ale to snad řekne astmatikovi každý. Jinak doporučuji.

Dobrý den,Pani doktorka je člověk na svém místě.Od té doby co k ní docházíme jsme moc spokojeni,je svědomitá a strašně milá,hodná pani doktorka.Když jsem měla děti malé,stále jsme byli nemocní,co jsme začali docházet na alergologii k pani doktorce,můžu říci,že nemocní jsme tak jednou za rok. Opravdu je to úžasný člověk a též strašně milá paní sestřička :)

Paní dokrorka Křikavová je velice pěkná a vždy upravená dáma ,moc dobře se na ní kouká,ale nejdůležitější je,že je to jedna z nejlepších dokrorův Českém Krumlově.Je velice velice svědomitá,lidská,milá a vždy pomůže od trápení.Má veliké znalosti a je to velký profík.Hodně doktorů by se od ní mělo učit.Moc si jí vážím a moc jí děkuji.Veliké díky Kopencová

Je opravdu důsledná,pečlivá,vše vysvětlí a pomůže.

Výborná lékařka a profesionální přístup. Velice ráda doporučuji

opravdu nejlepší.moc jí děkuji