Privátní ambulance TRN
T. G. Masaryka 187, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Mám jen ty nejlepší zkušenosti, pomohla mi z celkem vážných příznaků astmatu, nyní beru jen minimální dávku léku na udržování stavu a cítím se úplně zdravý. A co se týče víry, tak nemám paní Krynskou za co odsuzovat, mne nikdy ani náznakem na víru nepřevracela, nani mi ji jakymkoliv zpusobem necpala.
Dodám jen, díky za uzdravení...

Jako lékařka, žena, člověk, který umí naslouchat, vcítit se, věnovat čas. Umí léčit nejen tělo, ale i duši. Všestranná. Vřele doporučuji.

Nedoporučuji,někdy její chování k seniorum je prapodivná,ráda špásuje ,že začne tykat a nerada uzná chybu,raději komunikuje s muži.Jako lékařka,je zahleděná do sebe a nejasně diagnostikuje.V čekárně se čeká velmi dlouho.

Modlitbu doporučují i přední psychologové. Ve svém obouru se vyzná, doporučuji.

Paní doktorka je naprostý profesionál, chodil jsem k ní téměř 2 roky a přes nepříznivou prognozu primáře v ČB mě dokázala dostat z nejhoršího. Velmi lidský přístup, žádné mlžení - jasná slova o nemoci, možná úskalí. To, co mně diagnostikovala včetně léčby mi do puntíku potvrdili na I. plicní klinice v Kateřinské ul. v Praze - klobouk dolů

vyborna lekarka rozumi sve praci a opravdu pomuze

perfektní doktor a člověk,příklad lékaře který léčí už jen svou přítomností

Nejlepší doktorka na světě!

Skvělá doktorka.

Postará se o vás naprosto parádně, side z důvodů důkladného vyšetření stačí méně pacientů, ale opravdu Vám pomůže !

Skvělá doktorka.