Jana Dvořáková, plicní lékař Ústí nad Orlicí

MUDr. Jana Dvořáková

Plicní lékař Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Sam.ord. lékaře spec. - plicní

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Názory

U paní doktorky jsem byl, je velmi pečlivá, asi jeden z nejpečlivějších lékařů co jsem kdy poznal. Prováděla mi spirometiri, provedla ji velmi pečlivě, u jiných lékařů to bylo stylem "fouknu a hotovo", zde to byl obrovský rozdíl. Pro mě super.

Paní doktorka i sestřička jsou moc fajn. Přeji oběma mnoho zdraví a úspěchů jak pracovních tak i osobních

Paní doktorku Dvořákovou hodnotím stupněm " velmi dobrý ". Je skutečně na úrovni .Vím , o čem píši , 2 x za rok ji na kontrolní prohlídce navštěvuji.....

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že paní doktorka je opravdu skvělá, být takoví všichni, naše zdravotnictví nemá chybu! Přeji jen to nejlepší paní doktorko!!

Paní doktorka je naprosto skvělá lékařka.Vždy je milá a se všemi mými problémi,a že jich nemám málo,my vždy pomohla.A jako mamince na matřské dovolené se mi snaží pokaždé vstříct i co se kontrol týče.A sestřičku má teké velice příjemnou!