Panešova 1032/8, Mělník

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Navštěvujeme pana doktora od r. 2006 a od první návštěvy si ho nemůžeme vynachválit. Jeho soucit se zvířátky, jeho pracovní nasazení, jeho profesionální schopnosti a hlavně lásku ke zvířatům. Když to vypadalo zle, vysvětlil jaké jsou šance a co už je pouze trápením pro zvíře i pro nás.My našeho “strejdu doktora” rozhodně nevyměníme a každému ho s klidným srdcem doporučíme. Neznáme nikoho lepšího.

Umístění: Ordinace

k tomuto lékaři budu se svými pejsky chodit velmi ráda.Profesionální, vysoce odborný a přitom velmi milý přístup. Vyšetření velmi pečlivé, ale přitom citlivé, vše vysvětleno, domluven postup léčby, Za mě super lékař.

Umístění: Ordinace péče o psa

Pan doktor Uman má zlaté nejen ruce, ale i srdce, chodili jsme k němu s našimi čauíky celé roky, vždy obrovská spokojenost, ale bohužel, pan doktor již skončil..jaká obrovská škoda!

Umístění: Ordinace Epilepsie a otrava

S panem doktorem Umanemail veliká spokojenost opravdu i v noci je ochoten přijet a zachraňovat život pejska jako to bylo u naší a starat se o nic přes noc Velké diky

Osetril a zachranil nam kocku v pul 4 rano

profesionální přístup, hlavně pan Uman, sice našho psíka nezachránil, ale zkoušli jsme co jsme mohli a vždy narovinu řekl jaké šance má a co je zbytečné vyhazování peněz a co je už trápení psa, jiného doktora bych už nehledala...

Samozřejmě jsem chtěla dát hodnocení velmi dobré:)

Pan doktor je odborníkem po všech stránkách a pomohl mému nejmilejšímu pejsánkovi Samíčkovi prodloužit život o 3 roky, tím, že naordinoval správnou stravu a léčbu, za což mu moc děkuji. Taktéž se vzorně stará o další mé dvě fenky Lunečku a Dášenku a taktéž mi pomáhá při ošetření všech nalezených a utýraných pejsků, které k němu vozím, aby je dal do kupy a mohli najít nový domov. Takže doporučuji a moc děkuji za jeho čas a trpělivost.

Přístup, ochota, výborná péče, byla jsem velmi s panem doktorem Umanem spokojená. Co se týče cenové relace není nijak přemrštěná, řekla bych adekvátně k jejich péči a výkonu. Mohu srovnávat pouze s veterinou Maratů, ale Maratovi nasahají veterině u Jonáše ani po kotníky. Maratovi predražení otřesná péče a nedali mi ani účet a to jsem jim tam nechala za operaci 7.500,- a vlastně ani nevím co za úkony za tolik peněz dělaly. Veterinu u Jonáše mohu doporučit!!!!!!

Pan doktor Uman je velice vstřícný a připravený pomoci v každou denní i noční hodinu.

V této klinice jsou lidé, kteří svou práci mají rádi a mají opravdový zájem o každého pacienta.