Jan Mysliveček, veterinář

MVDr. Jan Mysliveček

Veterinář

10 názorů

Uložit


Adresa

Hlavní 39, Lázně Toušeň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient

S panem doktorem mám špatnou zkušenost. Když mi přijímal kočku na kastraci, bylo vidět, že je v nehorázném spěchu. V čekárně a venku mu čekalo cca 20 psů. Když jsem přišla na na řadu, nechtěl ani nic slyšet. Když jsem mu chtěla říci o kočce nějaké informace, zastavil mě s tím, že nás tlačí čas a že potom potom, čas, čas. Píchnul kočičce injekci a mě poslal ven. V ordinaci jsem nebyla ani minutu. Kočka vypadala následné ráno po kastraci špatně. Byla sobota a pan doktor nezvedal telefon. Obrátili jsme se tedy na jiné veterináře, kteří se pokoušeli kočičku zachránit. Přes velkou snahu a péči jiných veterinářů se to nepodařilo a zemřela dva dny po zákroku pana Myslivečka na přílišnou ztrátu krve a následné selhávání orgánů. Pana Myslivečka již navštěvovat určitě nebudeme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Odborný přístup, krásný vztah ke svým pacientům, dobré ceny. Příjemní lidé a odborníci na svém místě.


Ověřeny pacient

Úžasní lidé, jsou velice hodní, jsme moc spokojeni, mám tři pejsky, již několikrát nám pomohli, kvalita, milost, je vzácné když v dnešní době je někdo skromný a hodný


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi 16 let a on i jeho paní manželka jsou bezkonkurenční. Velmi doporučuji... skvělé ceny, vstřícnost, ochota... prostě dokonalost.


J
Ověřeny pacient

Nejlepší veterináři po všech stránkách. Velmi milí a vstřícní lidé, vždy nabídnou alternativy léčby a poradí možnosti, jak postupovat. Když jsme k nim začali jezdit s anglickým buldokem měl masivně rozšířeného demodexe, kterého nám vyléčili. Celý život trpí kožními a zažívacími problémy a vždy nám velmi ochotně pomáhají. Navíc, co se týká peněz, nesetkal jsem se s takovými cenami jako mají Myslivečkovi, za to, co odvádějí za práci, je to za velmi dobrých finančních podmínek, které se nedají nikým srovnávat. Bydlím >40 km od Toušně a jezdím k nim kupovat i krmivo. Jsou fakt super!


Z
Ověřeny pacient

Vždy naprosto profesionální, vstřícní, milí, mám jen slova chvály.


I
Ověřeny pacient

Krásný přístup ke zvířatům,ochota vše vysvětlit.Byl mi doporučen přáteli jako výborný lékař a teď to mohu už ze své zkušenosti opravdu potvrdit.Jsem za to doporučení moc vděčná.100% spokojenost z naší strany.
Přeji mu jen a jen to dobré.


J
Ověřeny pacient

Úžasní doktoři, milí, příjemní, pečliví. Nikdy nemáte pocit, že by se vám - resp. pacientovi - dostatečně nevěnovali. Znám je už 17 let a i když dnes bydlím 80 km od Toušeně, vyrážím za nimi vždy, když má moje fenka nějaké problémy.


zdravotní péče o naše mazlíčky je u nich v nejlepších rukou


Ověřeny pacient

Pan doktor i jeho manželka jsou super lidi a super odborníci. S naší labradorkou k nim chodíme už 13 let, a už ji několikrát vytáhli z velkých patálií. Velmi vychází vstříc. Byli jsme dlouhpo v zahraničí, komunikovali s námi po mailu, posílali léky. Vděčíme jim za to, že náš miláček pořád žije a vypadá dobře. Jediné, co není uplně fajn, je dlooouhá čekací doba, protože pacientů mají opravdu moc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti