Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Peroutková 2, Brno-střed, Brno
Jan Koutný - EFT Terapeut

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Konzultace online • 1 000 Kč


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Online terapie probíhá přes Zoom, pár minut před každým setkáním vám pošlu Zoom link na email.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Zkušenosti

O mně

Pomáhám vám od emočních bloků, abyste mohli žít zdravější a pohodovější život. Používám metodu EFT, která prokázala svou účinnost při úlevě od psychic...

Více

Léčené nemoci

  • Emocionální krize
  • Vztahová krize
  • Nízké sebevědomí
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychosomatika
  • EFT terapie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Peroutková 2, Brno

Jan Koutný - EFT Terapeut1 000 Kč

Online konzultace

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Jan Koutný - EFT Terapeut EFT terapie

Na Honzovi mě baví jeho systematičnost, odhodlání a absolutní proaktivita. Prostě se rozhodne a koná. Stejně poctivě jako přistupuje k životu, tak poctivě přistupuje k práci terapeuta. Pokud nehledáte instantní řešení, ale máte chuť se svým životem opravdu něco udělat od základů, pak Honzu mohu směle doporučit.


M
Umístění: Jan Koutný - EFT Terapeut EFT terapie

No, to by mi tedy vadilo!

Jsem právě uprostřed rozhovoru. (Tomu, co zrovna dělám, se říká navolávání studených kontaktů. Trošku tím vypomáhám ve firmě kamarádovi, kterému teď chybí pracovník marketingu.) Telefonuju už asi minutu. S člověkem na druhém konci domlouvám, že podrobnosti o nabídce mu pošlu mailem a pak povídám: "Kdyby Vám to nevadilo, můžu se Vám za týden ozvat?" Odpověď, které se mi na to dostává, mě poněkud zaskočí nečekaně pichlavým tónem: "No, to by mi tedy vadilo!" Navenek se nenechávám vyvést z míry a s porozuměním pokračuju: "Ano, respektuji." Nicméně, v duchu dál jako ozvěnu slyším ono jedovaté "No, to by mi tedy vadilo!" a v hrudi mě to pocitově řeže jako šíp napuštěný jedem.

Už před rokem jsem si zvykl chodit za Honzou Koutným na psychoterapeutická sezení. Ne že bych snad cítil nějakou naléhavou potřebu. Spíše "jen" odbrzdit progres svého osobnostního rozvoje tím, že se za Honzovy asistence věnuji pravidelnému týdennímu úklidu ve svých emocích. Co, že tam uklízím? Obrazně řečeno, binec a náhodně zanechané bolavé trosky citových prožitků z minulosti. Postupně se vypořádávám s usazeninami emočního bahna a dělám jejich detox.

A tak jsem tentokrát na Honzu vybalil: "No, to by mi tedy vadilo!" ... pocit ... tak trochu jak zpráskaný pes. Tyhle jedy není záhodno ve své duši tolerovat a střádat nevypořádány jako dluhy - jednoho krásného dne by se mohly nevyžádaně přihlásit o slovo a jako exekutor oznámit: "Haló, jsme stále s tebou, vzpomínáš? Teď zaplatíš!" I přesto, že v roli marketingového navolávače jsem komunikoval korektně a věděl, že případné citové výlevy protistrany vypovídají cosi spíše o ní než o mně, přece jen jsem ten jedovatý šíp potřeboval z hrudi vytrhnout a v duši vyvětrat. Zaseklý pocit je totiž proti rozumu těžká váha a jen tak se rozumem vytlačit nenechá.

Nu, a jak to pokračovalo? Honza se mé emoční střepině pověnoval s plnou péčí. Když teď nad tím tak uvažuju, výsledek dokonce hodně předčil mé očekávání. Nejen, že zraňující toxin byl neutralizován. Po úlevě jsem si uvědomil, že dokud jsem emoční zranění cítil, aktivovalo to obranné mechanizmy mého ega a ty přehlušovaly mé vyšší emoce a překážely v tom, se z oné příhody poučit. Po Honzově zákroku a odeznění mých ego-obran jsem si pak byl schopen sám přijít na to, jak svou komunikaci pro příště o level vylepšit tím, že partnera během rozhovoru vůbec nepovedu tam, kde by mohla jeho případná jedovatost vzplát.

Přínos z Honzovy terapie mi odstranil nejen emoční bolest, ale současně i bloky bránící plnohodnotnému fungování. To pak už automaticky naběhlo a přineslo své ovoce v podobě jemnějšího sebeuvědomování a vyšší dovednosti vycházet s druhými bezpečně, zdravě a příjemně.


M
Umístění: Jan Koutný - EFT Terapeut EFT terapie

K panu Koutnému, jsem došel přes doporučení od kamaráda, ikdyž jsem od toho nic neočekával, tak hned po prvním sezení jsem dokázal zklidnit hlavu od neustálého koloběhu negativní myšlenek, které mě nedali klidu už dlouhou dobu.
Po několika sezeních, cítím, že mám šťastnější a klidnější mysl.
Mohu jenom doporučit.


K
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jan Koutný je profesionální terapeut a charismatický člověk, který mi svým přístupem uměl vždy pomoct. Jeho služby spojené s EFT terapiemi srdečně doporučuji.


M
Umístění: Jan Koutný - EFT Terapeut EFT terapie

Som milo prekvapený, ako dobre táto terapia funguje. Vidím v nej príležitosť prekonať svoje problémy a žiť lepšie. Krízové situácie s ľuďmi ktoré mi v minulosti nešli teraz zvládam v pohode a s rozumom. Honza je skrátka správny človek na správnom mieste odkiaľ vždy odchádzam spokojný.


T
Umístění: Jan Koutný - EFT Terapeut EFT terapie

Na poli emocí jsem nezažil nic účinnějšího, než EFT a v profesionálním, a přesto soucitném přístupu Honzy zase najdete bezpečí pro svoji otevřenost. Pokud budete chtít, pomůže Vám se vším na tomhle světě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Pomáhám vám od emočních bloků, abyste mohli žít zdravější a pohodovější život. Používám metodu EFT, která prokázala svou účinnost při úlevě od psychic...

Více

Léčené nemoci

  • Emocionální krize
  • Vztahová krize
  • Nízké sebevědomí
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychosomatika
  • EFT terapie