MVDr. Jan Herčík

Veterinář Více

Horoměřice 1 adresa

MVDr. Herčík, Horoměřice, s.r.o.
Velvarská 24, Horoměřice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: MVDr. Herčík, Horoměřice, s.r.o. Jiný

Jsem velice spokojena a velice děkuji, že jsem po 2 marných pokusech a ztrátou času i financí -zavolala do Horoměřic- kde se šarpeje s okem velice zasaženým entropiem a již i s rohovkovým vředem - okamžitě ujali - jednal celý tým, druhý den již pan Herčík provedl operaci obou očí - vystavil podrobný platební výměr i s hodnotami krve , vyrobili sérum z krve pro oči - pejska předali za 3 hodinky v dobré kondici a celý personál včetně slečny na recepci zná myslím skvěle svou práci a zvířata jak jsem postřehla - doslova milují - ještě nikdy jsem se s tak perfektním a transparentním přístupem nesetkala a velice děkuji za záchranu zraku u půl ročního šarpeje. Děkujeme

Umístění: MVDr. Herčík, Horoměřice, s.r.o.

Jezdíme pravidělně a vždy spokojeni. Milí a zkušení lidé, a když bylo něco vážného, vždy zasáhli včas a s citem. Nemám jedinou stížnost.

Mvdr.Hercik je jeden z nejlepsich veterinaru u nas.Je to nejen profesional,ale ma hlavne lidsky pristup.A to je take dulezite.Bydlim 50 km od Prahy a radsi si zajedu tam,nez bych naseho pejska sverila nekomu jinemu.U nas jsem s nasi fenkou obesla tri veterinare a vsichni rekli utratit(mela vypadlou kycel).Pan doktor Hercik ji odoperoval a dneska beha,ze by to nikdo nepoznal.Jeste jednou diky pane doktore.

Nevim ,treba ma pani takovou negativni zkusenost , ale ve vetsine pripadu zvire drzi majitel , je to logicke, ma k panickovi nejvetsi duveru. Na kliniku radi chodime , dle naseho nazoru pan doktor svou praci miluje. Personal je naopak velmi prijemny , lekari taktez. Mame jinou veter. kliniku par kroku od domu v Praze, ale nevadi nam jet az do Horomeric. Jsme spokojeni a nase kocky zdrave a pokud onemocni pan doktor nam je vzdy vyleci .

Podotýkám, že toto není hodnocení samotného dr. Herčíka, ale jeho kliniky ( tedy jeho zaměstnanců). Lékařka nedokázala kočce odebrat krev , přestože zvíře držely 4 osoby. Při jiné návštěvě lékařka se nenamáhala pomoci sestře při aplikaci injekce, vystresovanou kočku musel držet manžel. Neosobní přístup jak ke zvířeti tak i k jeho majiteli .H. Slavíková