Zdravotní středisko Brandlova, Cheb
Brandlova 7, Cheb

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Zdravotní středisko Brandlova, Cheb Jiný

Pan lékař je fajn, ale ty jeho sestry v ordinaci jsou fakt na pěst. Dvě sestry a ani jedna nedokáže zvednou telefon. Vážně nechápu proč ten telefon na těch dveřích vůbec je. Sestra se ptala starého pacienta na vozíčku s kyslíkem jestli se zvedne a dojde do ordinace sám. Pan doktor by si měl sehnat lepší asistenty.

Umístění: Zdravotní středisko Brandlova, Cheb Jiný

Pan doktor Gavlas je opravdu odborník, jemu osobně nemám co vytknout. Ovšem měl by se zamyslet nad personálem. Konkr.paní doktorka, ke které se chodí před vyšetřením pana Dr. Je to člověk, který zde nemá co dělat, nepoznala kolabující organismus, nepoznala srdce, které fungovalo jen na 25% , nepoznala u pacienta zavodněné celé nohy a na plicích více než jeden litr vody, člověk trpěl, bylo mu velmi špatně. Neustále se "točila" na tom, že nemůže dýchat protože je TLUSTÝ (bohužel "tloušťku", způsobilo velké množství tekutiny v těle). Pacienta neustále okřikovala ať se při EKG nehýbe a leží a ještě ho neskutečně stresovala jejími nevhodnými poznámkami. Vrcholem všeho bylo, když mi vzkázala do čekárny ať si pacienta uklidním. Musím napsat, že asi těžko člověka, který je dvě hodiny před smrtí je možné nějak zklidňovat!!!
Vím, že cesta k panu doktorovi vede jen přes paní doktorku tak ji berte jen jako nutné zlo, je to osoba která v této praxi sedí jen do počtu.

Umístění: Zdravotní středisko Brandlova, Cheb na objednání

Pan doktor je velmi příjemný a ochotný, ale tím to všechno končí. Doba objednání je zbytečná, protože se to podle toho neřídí.
V úterý jsem měla přijít ráno pro výsledky z laborky a rtg a na objednání do nemocnice v KV. 3 hodiny čekání, abych se dozvěděla, že mám přijít v pátek ráno...tedy dnes.
V půl osmé jsem tam přijela, ohlásila se a v půl desáté jsem odešla bez ničeho. Prostě mi už ruply nervy. Raději si umřu doma a v klidu, než na další infarkt ze zbytečného čekání. Už vím, proč přibývá kardiaků. Z toho by dostal infarkt každý.
25.10 2019

Skvělý lékař a skvělý personál. Je lidský, vstřícný, vynikající odborník. Chci mu poděkovat, protože mi neskutečně rychle pomohl a zajistil operativní zákrok v Motole. I jeho následná péče je naprosto bez výhrad. Alena

Vážím si přístupu i léčby pana doktora Gavlase.Popovídal se mnou o zdr.stavu manžela,vysvětlil vše potřebné,jakou péči máme zvolit.Je velmi vstřícný,chápavý a hlavně profík!!!Co se týká personálu,nemám ani minimum-co vytknout.Čekací doba -krátká(pokud dorazíte hned kolem 6,30).Všichni v této ordinaci by zasloužili maximum hvězdiček.Ještě takový detail-mé mamince pan doktor,prodloužil život o 10 let,minimálně.Tak co napsat nakonec?Skvělá péče,skvělý ,lidský přístup.
!Tato ordinace,je skvělá a hlavně-pomáhají a vemte si,že otevřou ordinaci dříve,než mají,no kde to dělají?To jsem opravdu nikde neviděla.Tak dávám největší počet hvězdiček,co je možný.Jiřina Třečková-Chebsko

Tímto za sebe děkuji Mudr. Gavlasovi za příkladnou péči a zájem o pacienty. Vždy přívětivý a milý při jakékoliv návštěvě. Ordinuje od 7:00 ale pacienty si zve již v půl sedmé a víc jak půl hodiny jsem nečekal. Ono je snadné laicky hodnotit, ale žádný z lékařů není Bůh, aby vše dal do pořádku. Ale nebýt jeho kontroly a přístrojů, asi bych .... Tímto děkuji.

Všechny varuji před tímto lékařem. Kvůli jeho "péči" tatínek málem zemřel. Měl srdeční zástavu a doma jsme ho museli resuscitovat, byl několik dní v komatu. 10 dní před touto příhodou byl tatínek na kontrole, údajně vše v pořádku, přičemž mu skutečně od srdce dobře nebylo.U dr. Gavlase se "léčil" 15 let na ischemickou chorobu srdeční, dle dr. stále vše v pořádku. Po této příhodě lékaři na kardiologii konstatovali, že měl mít již několik let bypass, případně kardiostimulátor, má těžkou ICHS a nemocí 3 tepen. Nyní čekáme na konečný verdikt jiného kardiologa, zda vůbec budou po vážné srdeční příhodě zákroky na srdci možné. Náš případ bohužel není jediný, v našem okolí je několik dalších bývalých pacientů, kteří "péči" odborníka dr. Gavlase přežili o "fous". Chybná medikace, podcenění zdravotního stavu pacienta apod. Touto cestou bych ráda oslovila současné či budoucí pacienty tohoto lékaře a varovala je. Vyhledejte jiného odborníka, ať Vás nepotká podobná tragedie...u nás to naštěstí dopadlo relativně dobře, tatínek přežil, ale v podstatě díky náhodě, byli jsme všichni doma a mohli mu poskytnout první pomoc.

Pan doktor Jan Gavlas je odbornik v kardiologii. Jemu vdeci nase rodina, ze muj bratr Vl. Zima ma srdce opet zdrave. Mel infarkt v 27letech, nejmladsi v te dobe na chebsku. Tito odbornici by si ZASLUHOVALI jine pracovni prostredi a team. Za situaci v nasem zdravotnictvi on sam osobne nemuze nest zodpovednost. Pacienti by ho meli tim vice uznavat, ze v prostredi, jak popisuji ostatni pacienti - jeste pracuje.! Pomaha ceskym pacientum a ti by ho meli vice uznavat, mohl by mit 100% lepsi pracovni podminky *o par km dal*. Ja osobne byla rada, kdyz jsem u neho mohla mit termin - a prip. i cekat. Hana Kratochvilova

Nejlepší diagnostik.

Pan doktor je velmi sympatický a příjemný člověk. Má tak hodně pacientů, že mu jeho práci opravdu nezávidím. Čekací doby jsou proto u něj opravdu dlouhé, ale každý pacient v ordinaci jistě vidí, že pan doktor pracuje bez zastavení, bez pauzy třeba na kafe, prostě nepřetržitě, a popohání i své sestřičky, které se mimochodem chovají také ochotně a mile. Řekla bych, že mnohý z nás pacientů by takový pracovní zápřah dlouho nevydržel, proto panu doktorovi můžeme místo reptání na čekání jen poděkovat a i jemu popřát, aby se v Chebu objevil ještě nejmíň jeden kardiolog.