Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Panu doktorovi děkuji z celého srdce za pomoc dceři, kterou srazilo auto. Budu si to pamatovat navždy, stejně jako skvělý přístup pana doktora. Děkujeme.

J
Ověřený profil

Takových lékařů není moc. Bere své povolání jako poslání. Dokáže velmi dobře komunikovat, má lidský přístup a je výborný diagnostik. Včasným převozem na koronární jednotku mi zachránil nejen život. Moje srdíčko včasnou pomocí překonalo infarkt v poměrně solidním stavu, bez větších následků. Děkuji Vám pane doktore.

Je výborný diagnostik s lidským přístupem k pacientovi. Dokáže pomoci nejen po lékařské (odborné stránce), ale jeho přístup je nesmírně lidský a pomůže i psychicky. Jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru.


Jojo,je opravdu vlmi šikovný a vynikající lékař RLP


I

Vynikající lékař s profesionálním přístupem k vašim problémům. Jako lékař záchranné služby mi několikrát pomohl v těžké situaci. Pokud se dostanete do vážné situace, pak s panem doktorem máte jedině šanci na přežití.


Došlo k chybě, zkuste to znovu