Veterinární klinika u nádraží
Felixova 1635, Česká Třebová

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Felixova 1635, Česká Třebová

Veterinární klinika u nádraží

Veterinární klinika u nádraží - moderně vybavená klinika zaměřená na psy, kočky, hlodavce a plazy. Disponuje kvalitním ultrazvukem, digitálním RTG, EK...

Léčené nemoci

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Veterinární klinika u nádraží Jiný

Jedním slovem ÚŽASNÝ!! Psala jsem panu doktorovi a snažil se po emailu co nejvíc poradit. Moc spokojená

MVDr. Jakub Košťál

Děkujeme, snažíme se. ;-) V některých případech jsme schopni případ řešit i takto na dálku ve spolupráci s Vaší lékařkou, abyste nemusela chamíka stresovat dlouhou cestou. Držíme palce, ať svou zákeřnou nemoc porazí. JK

Umístění: Veterinární klinika u nádraží Jiný

Při volání na pohotovost od JK zpochybňování mnou popisovaného stavu , neochota, arogance, zdůrazňování ceny.Návrh "rozchodit" pacienta s pneumotoraxem a otokem nozku.Kocourek bohužel nepřežil.

Nikdy jsem se nesetkala tak s výborným přístupem doktora. Velmi mě překvapil a pomohl nám. Má profesionální přístup, vše výborně vysvětlí a má dobré ceny. Můžu vřele doporučit. Opravdu jsem byla velmi spokojená. G