Jeníkovská 348, Čáslav
Alergologická amb. pro děti a dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Jsem moc ráda, že nám při narození naší dcerky byla doporučena paní doktorka Vondráková, myslím, že lepší volbu jsem nemohli učinit, protože paní doktorka je velmi profesionální, nic nezanedbá, má v prohlídkách dobrý systém, zároveň je velmi rozumná. Navíc oceňuji velmi dobrou komunikaci a to jak ve vztahu k dětem, ke kterým má moc hezký přístup, tak ve vztahu k rodičům, které bere jako rovnocenné partnery, vše vždy vysvětlí a stručně sdělí všechny podstatné/ důležité informace. A nikdy se mi nestalo, i přes nabitou čekárnu, že by byla ve špatné náladě, vždy má velmi vstřícný přístup. Mohu jen vřele doporučit :-)

Musím reagovat na komentář paní Koutné.K paní doktorce Vondrákové jezdím se syny už 12let a nikdy jsem neměla pocit,že MUDr. Vonráková čeká na nějaké všimné.MUDr.Vonrdáková je profík a já jsem spokojená s jejím přístupem,komunikací i léčbou. Oba kluci jsou prakticky bez obtíží. Aktivně sportují, dnes už bez léků.Tímto děkuji paní doktorce i sestřičce. Vřele doporučuji všem.

Je to jedna z nejlepších lékařek, kterou jsem poznala. Je pečlivá, má veliký přehled, nikdy jsem neměla pocit, že nás nějak "odbyla", ikdyž je čekárna nacvakaná pacienty-vše mi srozumitelně vysvětlí...., mým dětem pomohla včasnou a hlavně správnou diagnostikou. Bohužel se mi opakovaně stalo, že naše obvodní pediatrička tvrdila, že "to nic není" a při konzultaci s MUDr. Vondrákovou se z toho vyklubala dlouhodobější léčba. Ostatní tady zmiňují, že je rázná, spíš mám pocit, že ví, o čem mluví a žádnou zbytečnou "omáčkou" kolem nezdržuje ani sebe, ani pacienty. Je to sympatická a šikovná doktorka.

je dobra

Velice kvalitní lékařka

F

příjemná a ochotná paní doktorka

Paní doktorka je ráznější povahy a díky tomu jí jde práce pěkně od ruky, při tom počtu pacientů, je to potřeba, její přístup mi nevadí.

paní doktorka je sice od rány, ale vždy ochotná a milá, aspoň se s ni nenudíme....díky

Dobrý den,k paní doktorce chodíme již delší dobu se synem a jsme velice spokojeni.Domnívám se,že jsme tím předešli nejedné hospitalizaci v nemocnici.Ráznější a rozvážný způsob komunikace a jednání nám velice vyhovuje.Máme z paní doktorky pocit,že ví o čem hovoří a za vším si stojí.Vřele doporučujeme!!!