Boleslavova 241/9, Olomouc

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pan doktor je odborník, své práci a zvířatům dobře rozumí. Hledá pro ně šetrné způsoby léčby. Ve své praxi používá i alternativní, přírodní veterinární přípravky, což mne nadchlo. Indrychová Jana

kdysi jsme měli kocourka dost malýho našli jme ho a k doktorovi jsme se šli zeptat jak se o něho starat a říkal nějáké informace odčervil ho a řekl že mu máme dávat mlíko ale že ta to zemře to neřekl!!! byl tak moc malej že to nezvládl a umřel!! je to jen doktor na baterky a v ten den mu asi došly.....

Pan doktor je úžasný!!! Můžu jenom vřele doporučit! Teď mi zachránil fenečku a já jsem mu za to strašně moc vděčná. Jelikož pan doktor právě neordinoval, musela jsem akutně do jedné nejmenované, ale poměrně hodně známé ordinace, kde paní doktorka ani nepoznala, čím si moje fenka prošla. Když jsem přišla po dvou dnech se stejným stavem k panu doktorovi, ihned ve dveřích poznal, že fenka prodělala mozkovou mrtvičku. Stav se lepší... a i když (vzhledem k jejímu věku a jiným problémům) nevím, jak dlouho tu ještě moje fenečka bude, moc, moc jí pomohl. DĚKUJI!!!!

Znám doktora asi 40 let. Odborník na úrovni. Vážím si ho pro jeho znalosti a přístup k chlupatým klientům i k jejich majitelům. Ing. J. Karger

nejlepší všem doporučuji