Kardiologická ambulance Ústí nad Labem
Revoluční 28, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

S paní doktorkou Petrovou jsem velice spokojená,nebýt její včasné a správné diagnózy,kterou potvrdili a hlavně ocenili (není moc častá) ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze,kde mě i operovali,tak už tu pravděpodobně nejsem. Ve svém oboru je vynikající.Je vždy příjemná a ochotná vše vysvětlit.Tímto paní doktorce i sestřičkám moc děkuji za profesionální i lidskou péči.

K paní doktorce Petrové jsem přešel z jiné ústecké kardiologické ambulance, kde se ani po několika letech nepodařilo správně určit moji přesnou diagnózu a tedy ani způsob léčení, můj zdravotní stav se zvolna zhoršoval.
Již při mé první návštěvě MUDr.Petrová zjistila problém v úponech šlašinek mitrální chlopně. Zajistila mi kontrolní vyšetření v nemocnici na Homolce, kde její diagnózu potvrdili a nabídli provedení operace u nich. Operaci jsem se podrobil a drtivá většina předcházejících problémů zmizela. Můj život získal zcela novou kvalitu.Dnes jsem byl opět na kontrolním vyšetření po dvou letech od operace u paní doktorky Petrové, pro mne to bylo příjemné setkání a tímto jí vzkazuji co jsem jí neřekl a měl jsem: moc Vám děkuji za to, že jste, bez Vás bych vzhledem k rodinné anamnéze nejspíš už nebyl.

Pani doktorka ma neprijemne jednani. Bez zajmu, nelidska, zamerena na sve lekarske ego, bez ohledu na to, co pacient potrebuje, natoz aby si uvedomila, ze pacient ma pravo rict svuj nazor a ma pravo na vysvetleni odbornych vyrazu tykajicich se jeho zdravotniho stavu. Navic mi nepripada normalni, kdyz s nekym mluvim, abych se na nej ani nepodivala. Takze u me - velke zklamani.

Z počátku ochota,později opisuje pouze předchozí vyšetření a pořádné vyšetření již neudělá. Pro předepsání léků posílá pacienta k praktickému lékaři.

výborná, ochotná, laskavá

Já jsem s p.doktorkou velice spokojená.Konečně lékař,kerý mě pořádně prohlédl a naordinoval léky,které pomohly.Děkuji.