EUC klinika

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Vstupní vyšetření • 1 290 Kč

Bělení zubů • 4 000 Kč

Děti do 13 let • 690 Kč +3 Více

Kyretáž, 1 čelist • 1 580 Kč

Opakovaná návštěva / recall • 990 Kč

OZK+Airflow • 1 580 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 290 Kč

4 000 Kč

690 Kč

1 580 Kč

990 Kč

1 580 Kč

EUC klinika

V oboru dentální hygieny pracuji od roku 2003, zabývám se prevencí a léčbou onemocnění parodontu, od počátečních stádií parodontózy až po pokročilejší...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Umístění: EUC klinika vstupní vyšetření

Paní Šturmovou velmi doporučuji, vše podrobně vysvětlí a naučí, zároveň zuby krásně a bezbolestně vyčistí.

Ivana Šturmová DiS.

Velmi pěkně děkuji za krásné hodnocení milý Pavle, a budu se těšit na další setkání s Vámi. :-)

Umístění: EUC klinika vstupní vyšetření

100% profesionalita, obrovské množství rad a největší sympaťačka v jednom! :-) Už teď se těším na další návštěvu.

Ivana Šturmová DiS.

Marusko, všichni jste mi obrovskou motivací a důvodem, proč svou práci tolik miluji. Těším se na příští shledání a na obrovské pochvaly směrem k Vám, protože Vy děláte můj den vždy lepším. :-)

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o. Jiný

Za mě je paní doktorka nejlepší volbou ve svém oboru, zkrátka profesionální přístup. Čistění je opravdu precizní, šetrné a bezbolestné. Při práci je pacient seznámen se stavem svého chrupu a jak má nadále pečovat a čistit své zuby.
A další bonus, paní doktorka je moc milá s úsměvem na tváři.

Ivana Šturmová DiS.

Děkuji Vám za krásné hodnocení, velmi si ho vážím a přijímám jakákoli hodnocení, neboť i na Vaší spokojenosti, či nespokojenosti lze pracovat a stále se posouvat s poskytnutím služeb výše. Vaše zpětná vazba je pro mě nesmírně důležitá. Děkuji Vám za čas, který jste věnoval/a recenzí.

Malinkatá poznámečka - nejsme lékaři, jsme vyšší odborný zdravotnický personál :-) lékař nám samozřejmě lichotí, ale takto dosažené vzdělání nemáme :-)

Umístění: EUC klinika Opakovaná návštěva / recall

Paní Ivana Šturmová mi zachránila chrup, opravdu jsem ji navštívila v poslední chvíli díky zanedbání hygieny (jelikož jsem neměla žádné problémy se zuby, dlouhodobě jsem neřešila dentální hygienu a nečistila jsem si zuby pořádně u dásní), v průběhu čtyř návštěv paní Šturmová dala dohromady dásně a zbavila mě parodontu a zubního kamene, díky její instrutáži jsem se naučila, jak v domácí péči dbát o svůj chrup, díky čemuž teď můžu mluvit s lidma bez tik-taků a žvejkaček. :-) Moc děkuji a vřele doporučuji všem!

Ivana Šturmová DiS.

Milá Izabelo, moje práce, bez Vaší snahy a péče doma, by nebyla zdaleka tak účinná, jako v naprosté spolupráci s Vámi. Jsem velmi šťastná, že moje práce vede ke spokojenému a hlavně zdravému úsměvu, který Vám tak moc sluší. ;-)
Těším se na brzskou viděnou.
A obrovské díky, za krásné hodnocení.

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o. odstranění zubního kamene

Po několika jiných zkušenostech, naprostý top!!! Bezbolestné, perfektní ošetření, které je na pohled znatelné. DOPORUČUJI.

Ivana Šturmová DiS.

Milá Hanko, moc děkuji za milé hodnocení, velmi mne těší a je to motivační motor, brzy na viděnou :-)

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o. odstranění zubního kamene

Velmi profesionální a vstřícný přístup, skvělá a odborná práce! Výborná komunikace a ochota. V průběhu ošetření byl detailní popis činnosti i cíle, ke kterému směřujeme, včetně návodu na správný postup při vlastním čištění. Ok

Ivana Šturmová DiS.

Velmi si cením Vašeho hodnocení na mou osobou, toto je cílem mé práce, především Vaše spokojenost a vyborný zdravotní stav Vašich zubů a dásní. Jste všichni mojí motivací neustále zlepšovat moje služby pro Vás.

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o. Nutnost :)

Pokud nekdo hledate jemne a komplexni ošetření, mate strach z bolesti, ktery ja osobne mel, je mi radosti Vam doporucit zubni hygienu od Ivanky Šturmové. Nejen ze Vas uklidni a vse vysvětlí, ale je velmi šetrná, a jemna. Změnu a radost clovek vidi hned po prvni návštěvě. A hlavne, to.ubec neboli :)

Ivana Šturmová DiS.

Pro mne je vždy velmi důležité, jak se mí klienti cítí, i přesto v jak špatném či dobrém stavu u mne končí, nebo začínají. Je úžasné pracovat s lidmi, kteří chápou podstatu dentální hygieny a díky nim je vidět změna po několika málo dnech či týdnech. Moc děkuji za krásná hodnocení a těším se na brzskou viděnou .

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o. Dentální hygiena

Neskutečně lidský a milý přístup k pacientovi. Takto bych jednou větou popsala každou návštěvu u sympatické dentální hygienistky Ivany. Profesionalita je na té nejvyšší úrovni a pokaždé jsem vždy velmi spokojená. Čistění je precizní a zároveň velmi šetrné. Kdyby byla každá návštěva u doktora tak příjemná jako zde, dveře by se nezavřely.:) Doporučuji naprosto všem.:)

Ivana Šturmová DiS.

Milá Magdo, stejně tak mohu chválit své klienty, protože Ať přijdete v jakoukoli denní dobu, přijdete s úsměvem a to je pak práce jedna báseň , jste můj hnací motor, pracovat na sobě, abyste Vy byli spokojeni :-)
Těším se na viděnou příště. Ivana

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o.

Děkuji za skvělou péči, profesionální přístup a hlavně ochotu poradit a pomoci. Jako pacient jsem hodně ocenil komunikaci, která byla až nadstandardní. A navíc dodržováním rad, jak správně provádět ústní hygienu od paní Šturmové, DiS. se každá další kontrola stala spíše pozitivním konverzováním.

Ivana Šturmová DiS.

Milý Jiří, kdyby byla každodenní setkání v ordinaci taková, jako s Vámi (s klienty, kteří opravdu chtějí změnit dosavadní přístup k dentální hygieně), bylo by vše mnohem jednodušší.Moje práce je v tomto ohledu pouhým začátkem všeho, největší podíl na úspěchu máte poté nejvíce Vy. Těším se na další návštěvu a konverzaci ;-)

Umístění: ProgresDent Centrum s.r.o.

Byla jsem i se synem u paní Šturmové a už ani nikam jinam nepůjdeme.Profesionální přístup,perfektní komunikace jak s dospělým,tak s dětským klientem.Synovi názorně vysvětlila,jak čistit zuby a na co se má připravit-co bude nepříjemné......Prostě profesionálka každým coulem.
Lepší přístup bychom sotva našli.Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Ivana Šturmová DiS.

Obrovské díky za Vaše krásné hodnocení, nikdy nic nevyváží spokojenost klientů! Jste moji motivací, pracovat na sobě a neusinat na vavřínech ;-)
Tímto směřuji i své díky směrem k Vám. Též se těším na další Vaší milou návštěvu :-)
Ivana