Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Javornického 198, Vysoké Mýto
Dentální centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Implantáty

Instruktáž oh

Odstranění pigmentů +3 Více

Odstranění zubního kamene

Péče o náhrady

Výživové poradenství


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

O mně

Nabízím kompletní ošetření v oblasti dentální hygieny pro všechny věkové kategorie. Ceny ošetření jsou závislé na náročnosti ošetření, věku ( slevy...

Více

Léčené nemoci

  • Zánět dásní

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Javornického 198, Vysoké Mýto

Dentální centrumJavornického 198, Vysoké Mýto

Dentální centrumJavornického 198, Vysoké Mýto

Dentální centrumJavornického 198, Vysoké Mýto

Dentální centrumJavornického 198, Vysoké Mýto

Dentální centrumJavornického 198, Vysoké Mýto

Dentální centrum

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Velmi chválím celé zubní centrum. Velmi příjemné překvapení z přístupu lékařů a celého týmu. Práce paní Mullerové je na špičkové úrovni. Profesionální vystupování, ochota poradit a pomoci je u ni samozřejmostí. Vše s lidským přístupem a hlavně úsměvem. Všem doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Profesionální a lidský přístup, perfektní vysvětlení, naprostá spokojenost. Mám krásně vyčištěné zuby a vše potřebné na jejich údržbu. Doporučuji všem. Hned jsem objednala syna. Jaroslava Pecháčková


P
Ověřeny pacient

Chválím, chválím a jen chválím ! Měl jsem již předchozí zkušenosti s jinými a tudíž mám větší možnost srovnat. Paní Müllerová je nejen příjemná, ale i velmi opatrná a přitom šikovná. Z její ordinace jsem už po druhé odcházel s "otevřenou pusou" ... tedy s údivem a obdivem, obrovskou chutí a radostí ještě více se starat o své zuby a dásně. Je příjemná, velmi. Vše mi vysvětlila. Pořídila a předvedla fotosnímky před a po ošetření. Její pozitivní přístup mě vždy potěší a opravdu motivuje RÁD si čistit zuby. Je velmi citlivá a nikdy jsem neodcházel s bolestí či pocitem v ústech jak "po boji" . Nelituji ani toho, že za ní dojíždím až téměř 50 km. Vždy mi odmítala vzít si jakéko-li peníze navíc, nevnucovala zbytečné pomůcky, kartáčky či drahé přípravky, které nepotřebuji. Ošetření či kontrola mě stála mnohem a mnohem méně než v u jiných v místě mého bydliště. Kontrolu a drobné ošetření mi dnes ani neúčtovala. Není to novodobě běžný "zlatokop" ale, domnívám se žena, jež svou práci dělá ráda a je ve službě. Kéž bych tak někdy dokázal profesně konat a pomáhat i já. Vše zde je balzámem na mé srdce a i ústa. Po dnešním ošetření jsem o poschodí níže usedl s dojetím na lavičku a pronesl štěstím jež mě naplnilo jako blázen " člověk ! ... děkuji Bože "

Ivana Müllerová, DiS

Děkuji za milé ohodnocení, vždy člověka potěší, když je jeho snaha oceněna, spokojeností, úsměvem na tváří, nebo i doporučením svým známým. A pokud má klient při kontrole výbornou hygienu, myslím, že jeho snaha se musí ocenit, nejen pochvalou, ale třeba i tím, že je návštěva bezplatná, což se mi osvědčuje i u rodičů s dětmi, snaží se pak i rodiče dohlédnout, aby byly zoubky jejich dětí vyčištěné, a tak i jejich náklady při kontrole minimální. Spokojenost je pak na obou stranách. Müllerová I.


M
Ověřeny pacient

Jsem spokojen s ošetřením a příjemným jednáním.Postup dopředu vysvětlí a člověka uklidní.Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Velmi dobrý přístup,bezbolestné a profesionální ošetření.Můj stav se zlepšil.Doporučuji.


Byla jsem u dentální hygienistky poprvé ale za mě velká spokojenost.Zachránila mi dásně které vzhledem k těhotenství byly v hrozném stavu.Takže za mě doporučuji.Navíc skvělý přístup.


Ověřeny pacient

Byla jsem velmi spokojená, příjemné a profesionální jednání, doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám takový problém jsem 7 měsíců těhotná a z bolaveho moudraku se mi udělal zánět zubů, Dolní čelisti a uzlin. Byla jsem u zubaře ten mi stim nic neudělal protože nemůžu otevřít čelist hrozně mě to bolí ???? zubař se ještě rozčiloval že mi stim nic neudělá a ať jdu domu. Nakonec jsem ho poprosila ať mi napíše nějaké antibiotika tak napsal Amoksiklav, a že mi zaberou až po 48h jenže nezabrali mám to ještě horší krk mám nateklej a už nevím co z bolesti nemůžu pít ani jist jsem zoufalá poradíte mi co bych měla dělat? Děkuji

S názorem výše plně souhlasím, snažte se co nejdříve vyhledat pohotovost třeba v nem.na stomatochirurgii, ať posoudí akt.rozsah zánětu, protože hrozí i vznik sepse, a to jako gravidní nemůžete riskovat.

Ivana Müllerová, DiS

Dobrý den, už 2 měsíce mě trápí bolest na hrudi která se dostává všude možně byl jsem na EKG a odberech a v pořádku dostal jsem biofenac a po měsíci jsem šel znovu i stim že mám bílou barvu horního patra v ústech a v krk bílý. Dostal jsem znovu biofenac a rehabilitace s elektroléčbou, které se vzhledem k dnešní situaci odložili.
Nyní mám stále bolesti hrudi, 2dny po sobě průjem a jazyk žlutý a měkké patro žluté a část dásní bílou s krkem.
Prý to všechno samo odejde říkal můj doktor, ale stále žádné zlepšení. Nevite co by mi mohlo takto doma pomoct a co to všechno může být? Je mi 20 let a nikdy jsem nic podobného neměl, ale nechci teď furt chodit za doktorem.

Nechal jste si udělat i odběry na vyloučení COVID-19? Dle jedné známé,co řeší čínskou medicínu,jim dr.který je školil říkal, že jedním z příznaků může být i žlutý povlak na jazyku, že když v Číně neměli dost testů, vyšetřovali právě i jazyk. A toto byl jeden z varovných příznaků.Berte to jako info, které se ke mně dostalo,tak pouze předávám. Ale i český dr.Škach byl proslulý tím, že onem.pac.určoval dle stavu jazyka.

Ivana Müllerová, DiS

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Nabízím kompletní ošetření v oblasti dentální hygieny pro všechny věkové kategorie. Ceny ošetření jsou závislé na náročnosti ošetření, věku ( slevy...

Více

Léčené nemoci

  • Zánět dásní