Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Divadelní 3242, Zlín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

určila vždy přesnou diagnozu,spolehlivost a ochota ji nikdy nechyběly.

D

Mám s Dr.Bočevovou velmi dobré zkušenosti,žádné úplatky nebere to je sprostá pomluva.Spíš naopak se snaží pomoci bez otevřeného šuplíku.Dnes máme volný výběr,tak paní co píše ,jak ji poškodila zdraví,mohla změnit lékaře dávno.Zase jedna která se snaží nakydat hnůj.

P
Ověřeny pacient

minčo, objednejte se raději k MUDr. Josefu Hlůškovi

D

Jen to nejlepší hodnocení. Můj muž by bez paní doktorky už tady nebyl. Pomohla mockrát i mojí dceři (když jiní lékaři selhávali). Je to skvělý člověk a náplní jejího života je pomáhat lidem. Bohužel je to některým (méně dobrým kolegům) trnem v oku a proto všechny ty pomluvy a překážky, které naštěstí zatím vždy překonala a pracuje dál. Bojím se, kdo se o naši rodinu tak dobře postará, až to paní doktorka nebude moct dělat.

M

Naopak já mám s touto lékařkou ty nejlepší zkušenosti a nechápu jak ji může někdo tak kazit pověst.Trpěla jsem silným astmatem a většinu času jsem trávila v nemocnici.Vystřídala jsem spoustu odborných lékařů,až mě byla doporučema MUDr.Ivana Bočevová.Po půl roce její léčby,jsem na tom podstatně lépe a můj život se doslova změnil.
Proto dávám kladné hodnocení a doporučuji.

P
Ověřeny pacient

S údivem jsem zjistila, že ač byla vyloučena z České lékařské komory a důvodem byla odbornost a lékařská etika, že stále ordinuje. Dále tato lékařka vykazovala fiktivní vyšetření pacientů pojišťovnám a tak je okrádala. I na mne osobně si vykazovala lékařské výkony v době, kdy jsem již 4 roky chodila k jinému lékaři. Já ji na pojišťovně nepráskla, jen jsem jí zatelefonoval, že pokud to znovu zjistím, že to pojišťovně oznámím.
S její léčbou mám ty nejhorší zkušenosti a vážně poškozené zdraví vedlejšími účinky léků, které mi ordinovala a přitom mi mohla ordinovat mnohem kvalitnější léky s mnohem menšími vedlejšími účinky, za to však mnohem účinnější. Za dobu její léčby jsem byla v nemocnici častěji než doma. Když jsme změnila plicního lékaře, 15 let jsem se stejnou diagnózou nebyla v nemocnici.

Doporučuji,abyste si přečetli
http://www.clk.estranky.cz/clanky/dokumenty/za-co-byla-mudr_-ivana-bocevova-vyloucena-z-clk

http://www.patologie.info/soubor/zpravy/335-MF_-_Lekari_podvadeji.doc


Před touto lékařkou důrazně varuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti