Divadelní 3242, Zlín

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

určila vždy přesnou diagnozu,spolehlivost a ochota ji nikdy nechyběly.

Mám s Dr.Bočevovou velmi dobré zkušenosti,žádné úplatky nebere to je sprostá pomluva.Spíš naopak se snaží pomoci bez otevřeného šuplíku.Dnes máme volný výběr,tak paní co píše ,jak ji poškodila zdraví,mohla změnit lékaře dávno.Zase jedna která se snaží nakydat hnůj.

minčo, objednejte se raději k MUDr. Josefu Hlůškovi

Jen to nejlepší hodnocení. Můj muž by bez paní doktorky už tady nebyl. Pomohla mockrát i mojí dceři (když jiní lékaři selhávali). Je to skvělý člověk a náplní jejího života je pomáhat lidem. Bohužel je to některým (méně dobrým kolegům) trnem v oku a proto všechny ty pomluvy a překážky, které naštěstí zatím vždy překonala a pracuje dál. Bojím se, kdo se o naši rodinu tak dobře postará, až to paní doktorka nebude moct dělat.

Naopak já mám s touto lékařkou ty nejlepší zkušenosti a nechápu jak ji může někdo tak kazit pověst.Trpěla jsem silným astmatem a většinu času jsem trávila v nemocnici.Vystřídala jsem spoustu odborných lékařů,až mě byla doporučema MUDr.Ivana Bočevová.Po půl roce její léčby,jsem na tom podstatně lépe a můj život se doslova změnil.
Proto dávám kladné hodnocení a doporučuji.

S údivem jsem zjistila, že ač byla vyloučena z České lékařské komory a důvodem byla odbornost a lékařská etika, že stále ordinuje. Dále tato lékařka vykazovala fiktivní vyšetření pacientů pojišťovnám a tak je okrádala. I na mne osobně si vykazovala lékařské výkony v době, kdy jsem již 4 roky chodila k jinému lékaři. Já ji na pojišťovně nepráskla, jen jsem jí zatelefonoval, že pokud to znovu zjistím, že to pojišťovně oznámím.
S její léčbou mám ty nejhorší zkušenosti a vážně poškozené zdraví vedlejšími účinky léků, které mi ordinovala a přitom mi mohla ordinovat mnohem kvalitnější léky s mnohem menšími vedlejšími účinky, za to však mnohem účinnější. Za dobu její léčby jsem byla v nemocnici častěji než doma. Když jsme změnila plicního lékaře, 15 let jsem se stejnou diagnózou nebyla v nemocnici.

Doporučuji,abyste si přečetli

Před touto lékařkou důrazně varuji!!!