Adresa

Arnošta z Pardubic 2082, Pardubice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Dentální hygiena

Byla jsem již na několika dentálních hygienách v různých zemích EU i v ČR, ale mohu upřímně říci, že paní Seinerová je TOP! Skvělý a pečlivý přístup spolu s tím nejlepším air flow na trhu zajistili mou 100% spokojenost!!!


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní Seinerovou mohu jen doporučit! Zákrok vůbec nebolí a výsledek je úžasný. Určitě se ráda vrátím a to i dcerkou a manželem:-)


Ověřeny pacient

Z dentální hygieny jsem měla obavy protože mně bývalá zubařka strašila že budu trpět, tak jsem to stále odkládala a trpěla zánětem dásní...bylo mi i řečeno od bývalé zubařky že nejdřív se mi dásně musí trochu vyléčit a že si mám důkladněji čistit zuby než můžu dentální hygienu navštívit.. Jenže zubní kámen se těžko vyčistí jen kartáčkem na zuby... Jsem ráda že jsem sebrala odvahu a už více nečekala a objednala jsem se k p.Seinerove!!!!!!! Naprosto úžasný přístup, vůbec jsem netrpela, ba naopak jsem si to tam užívala!!!!! Všem moc doporučuji a těm co se bojí jako já doporučuji zubní hygienistku pani Seinerovou!!!!!!!! Úžasná paní, člověk si nepřipadá jako u zubaře!!!!


M
Ověřeny pacient

Nemůžu vynachválit, příjemná mladá paní, pečlivá, ohleduplná k pacientovi. Mohu jen vřele doporučit.


K
Ověřeny pacient

Bez chyby! Nemám co bych vytkla, takový přístup by měl mít každý! Velmi příjemná, ochotná paní. Už se těším na další návštěvu! :)


B
Ověřeny pacient

Dnes jsem u ní byla a jsem velice nadšená. Paní je ohromně příjemná, ochotná, milá, informuje o tom co zrovna dělá, stará se aby vás nic nebolelo, s výsledkem jsem spokojená, můžu jedině doporučit :)


P
Ověřeny pacient

hrozně ochotná mladá paní, při zákroku(pískování) vám říká co zrovna dělá, jak bude pokračovat, jestli vás něco někde nebolí...dostal jsem na výběr i příchuť čištění ( máta, jahoda, višeň, cocacola atd.), cena za zákrok super, velká spokojenost! doporučuji.


L
Ověřeny pacient

Paní Iva je profesionál na svém místě. Během zákroku vám říká co dělá nebo co bude dělat, popřípadě, když vám dává na zuby nějaký přípravek, řekne vám i co obsahuje. Navrhne vám vždy více řešení, cenu vám řekne i předem, snaží se najít nejlevnější řešení. Je milá, usměvavá, i s termínem vyjde úplně báječně! I když má narvaný diář, stejně vás tam někam "šoupne". Komunikace s ní pomocí emailu či telefonu je též bezchybná, vždy na příjmu, odpovědi rychlé a srozumitelné. Za sebe ji jednoznačně doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Jednoznačně doporučuji, je velmi milá, ochotná, vše vysvětlí, pečlivá, má velmi příjemný přístup. Nic mi nevnucovala, pouze doporučila vhodné produkty k mému problému. Jsem nadmíru spokojená, k ní do ordinace se opravdu těším.


X
Ověřeny pacient

Velká spokojenost! Velmi milá paní, vše mi předem vysvětlí, řekne i cenu (což se mi u zubařů běžně nestává). Bohužel mi kamínek ze zubu spadl, ale to nebyla její chyba a ochotně mi ho přilepila znovu. Paní Ivu všem a všema deseti doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti