Arnošta z Pardubic 2082, Pardubice

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Umístění: Ordinace Dentální hygiena

Byla jsem již na několika dentálních hygienách v různých zemích EU i v ČR, ale mohu upřímně říci, že paní Seinerová je TOP! Skvělý a pečlivý přístup spolu s tím nejlepším air flow na trhu zajistili mou 100% spokojenost!!!

Umístění: Ordinace

Paní Seinerovou mohu jen doporučit! Zákrok vůbec nebolí a výsledek je úžasný. Určitě se ráda vrátím a to i dcerkou a manželem:-)

Z dentální hygieny jsem měla obavy protože mně bývalá zubařka strašila že budu trpět, tak jsem to stále odkládala a trpěla zánětem dásní...bylo mi i řečeno od bývalé zubařky že nejdřív se mi dásně musí trochu vyléčit a že si mám důkladněji čistit zuby než můžu dentální hygienu navštívit.. Jenže zubní kámen se těžko vyčistí jen kartáčkem na zuby... Jsem ráda že jsem sebrala odvahu a už více nečekala a objednala jsem se k p.Seinerove!!!!!!! Naprosto úžasný přístup, vůbec jsem netrpela, ba naopak jsem si to tam užívala!!!!! Všem moc doporučuji a těm co se bojí jako já doporučuji zubní hygienistku pani Seinerovou!!!!!!!! Úžasná paní, člověk si nepřipadá jako u zubaře!!!!

Nemůžu vynachválit, příjemná mladá paní, pečlivá, ohleduplná k pacientovi. Mohu jen vřele doporučit.

Bez chyby! Nemám co bych vytkla, takový přístup by měl mít každý! Velmi příjemná, ochotná paní. Už se těším na další návštěvu! :)

Dnes jsem u ní byla a jsem velice nadšená. Paní je ohromně příjemná, ochotná, milá, informuje o tom co zrovna dělá, stará se aby vás nic nebolelo, s výsledkem jsem spokojená, můžu jedině doporučit :)

hrozně ochotná mladá paní, při zákroku(pískování) vám říká co zrovna dělá, jak bude pokračovat, jestli vás něco někde nebolí...dostal jsem na výběr i příchuť čištění ( máta, jahoda, višeň, cocacola atd.), cena za zákrok super, velká spokojenost! doporučuji.

Paní Iva je profesionál na svém místě. Během zákroku vám říká co dělá nebo co bude dělat, popřípadě, když vám dává na zuby nějaký přípravek, řekne vám i co obsahuje. Navrhne vám vždy více řešení, cenu vám řekne i předem, snaží se najít nejlevnější řešení. Je milá, usměvavá, i s termínem vyjde úplně báječně! I když má narvaný diář, stejně vás tam někam "šoupne". Komunikace s ní pomocí emailu či telefonu je též bezchybná, vždy na příjmu, odpovědi rychlé a srozumitelné. Za sebe ji jednoznačně doporučuji!

Jednoznačně doporučuji, je velmi milá, ochotná, vše vysvětlí, pečlivá, má velmi příjemný přístup. Nic mi nevnucovala, pouze doporučila vhodné produkty k mému problému. Jsem nadmíru spokojená, k ní do ordinace se opravdu těším.

X

Velká spokojenost! Velmi milá paní, vše mi předem vysvětlí, řekne i cenu (což se mi u zubařů běžně nestává). Bohužel mi kamínek ze zubu spadl, ale to nebyla její chyba a ochotně mi ho přilepila znovu. Paní Ivu všem a všema deseti doporučuji!!!