Alergologie a klinická imunologie
Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka je po profesionální stránce dobrá. Snaží se zjistit problém.

Do té doby než se začal vybírat poplatek 30 kč se mi nestalo že by mi paní doktorka dělala vyšetření,když jsem si přišel jen pro recept na léky.Od té té doby se pokaždé podívá alespon jestli nemáte zarudlé oči,nebo si poslechne váš dech a hned je důvod k vybrání poplatku.Zřejmně jí to za to stojí.Jinak jsem s ní problém neměl.

Velmi milá,obětavá,erudovaná,empatická,trpělivá

PANÍ DOKTORKA JE NEJLEPŠÍ.BYLA JSEM UNÍ POUZE ZATÍM JENOM DVAKRÁT,A NEMŮŽU SI STĚŽOVAT.PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ SE MĚ PANÍ DOKTORKA VĚNOVALA PEČLIVĚ.I SESTŘIČKA JE U PANÍ DOKTORKY NEJLEPŠÍ.KDYŽ MY DĚLALA TESTY,ABY POTOM MOHLA PANÍ DOKTORKA ZJISTIT NACO JSEM ALERGYCKÁ. PANÍ DOKTORKU,MOHU VŠEM OPRAVDU DOPORUČIT.

Velmi ochotná a vstřícná sestřička, taktéž i paní doktorka. Obě velmi milé a komunikativní. Můj problém mi paní dotorka vysvětlila lidsky, takže jsem si nepřipadala jako trdlo, že jí nerozumím.
V této ordinaci to "odsejpalo" jako na drátkách, takže mě mile překvapila i krátká čekací doba. Opravdu doporučuji.

Paní doktorka ochotná, příjemná, milá. Po odborné stránce erudovaná lékařka.
Navštěvovala jsem ji s dětmi a vždy vyřešila problém v krátkém čase.
Mohu jen doporučit !!!

Výborná paní doktorka, ochotná, snaživá a schopna zodpovědět všechny otázky se snahou pomoci. Taktéž příjemná a hodná sestřička. Obě jsou velmi starostlivé, jste pod kontolou i v čekárně. Obě komunikativní, s lidským přístupem. Vřele doporučuji.

Tato paní doktorka je naprosto neschopná zjistit v čem tkví problém pacienta... Neudělala mi při akutních potížích potřebné testy, přislíbila, že zavolá až příjdou látky k tomu potřebné, ale 3 měsíce nic (a to jsem ji několikrát urgovala). Téměř půl roku jsem trpěla s příšernými vyrážkami po celém těle (navíc těsně před svatbou).Přestoupila jsem k panu doktorovi Fráňovi do V. Meziříčí a za 14 dní jsem věděla co mám za problém a byla mi nasazena účinná léčba. Podotýkám, že paní doktorka se mi do této doby neozvala a je to už téměř 2 roky! K ní bych už nevkročila ani kdyby mě to mělo stát život!

Velmi ochotná a hodná paní doktorka, stejně tak i sestřička. Po odborné stránce maximální spokojenost! Doporučuji!

je nej!!