Komenského 611/11, Karviná

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

K paní magistře jsem začala docházet v r. 2017. Zlomená osoba, která chtěla vědět co má dělat, aby byl muž a děti spokojené. Neřekla mi co mám dělat, řekla mi jak se mám na věci podívat a hledat "co je za tím".Za těch pár let byla Iva moje průvodkyně na cestě k sobě. Včera jsem ukončila terapii u ní. Odešla jsem jako sebevědomá žena, která ví co chce. Jsem si vědomá toho co chci a vidím i svoje slabiny. Jsem vděčná za vedení a pomoc kterou jsem dostala.

Paní magistra je úžasná lidská bytost, která umí odborně poradit a zároveň přidat i osobní pohled na věc. Vždy úsměvavá, pečlivě naslouchá, je nesmírně empatická, ke každému pacientovi přistupuje s maximální péčí a energií. Pravidelně k ní docházím od roku 2014 kvůli komorbiditě více poruch. Má můj velký obdiv a díky. Navíc má vlastní fenečku, kterou používá při terapii. Mohu doporučit všem lidem, kteří potřebují podporu, sounáležitost a s trochou štěstí se chtějí posunout o kousek dál. Iva Hudcová je zkrátka skvělá terapeutka.

Paní Hudcová je z karviné?Já myslela že je z Frýdku?Ale je super!

Je to moje paní Magistra, charismatická a impozantní. Protože téma vztahů mezi lidmi
tvoří hlavní nápln sociální psychologie, která je jakousi nejvlastnější psychologií
člověka,protože studuje nejdůležitější stránky jeho života v komplexní a konkrétní rovině
jeho projevů.
Taková je paní Magistra Hudcová.
Děkuji