Centrum lékařských služeb
Klášterní 117, Liberec

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Centrum lékařských služeb

Děda měl kontrolu u pana doktora Čandy, říkal mi že se mu jeho stav zhoršuje. Neudycha ani chůzi k toaletě (cca 6) metrů. Přestával jíst i pít, aby tam nemusel chodit. Pan doktor ho nikam neposlal ani nevyšetřil, pouze mu sdelil, že srdíčko po infarktu tohle dělá. Před rokem prodělal děda první infarkt. 14 dní po kontrole u tohoto lékaře skončil s infarktem myokardu na koronární jednotce.
Opravdu bych si rozmyslela ke komu jít se svými problémy.

Umístění: jiné místo speciální vyšetření srdce

Profesionální přístup. Byl jsem vyšetřen v ordinaci dostupnými způsoby a odeslán na speciální vyšetření. Po obdržení výsledků jsem byl informován telefonicky...

Umístění: Centrum lékařských služeb holter, vyšetření srdce

Je mi líto, že tu čtu z poslední doby tak nedobrá hodnocení dr. Čandy. Říkala jsem si, že je to možná proto, že převládá přístup veřejně vyjadřovat pouze nespokojenost a spokojenost brát jako samozřejmost, která nevyžaduje komentář. Bohudík jsem ještě mladá a nemám vážnější zdravotní problémy. Dr. Čandu navštevuji, protože mám tzv. "syndrom bílého pláště", kvůli čemuž mám běžnými metodami prakticky nevyšetřitelný tlak. I přesto je pan doktor vždy velice vlídný, usměvavý a jeho přístup (i vizáž) jsou pro mě značně uklidňující. Výsledky mi vždy podrobně vysvětlí, objednání je vždy rychlé, čekací doba velice snesitelná. Zatím nemám důvod ke stížnosti, snad to tak zůstane.

Chtěla bych se také vyjádřit k lékařské péči pana doktora a bohužel asi nic víc pro to nemohu udělat, jen upozornit ostatní, aby si vybrali na péci o srdíčko nekoho jiného.
Moji babičku léčí už roky a naštěstí celé roky měla vynikající kondici v posledním roce se hodně zhoršila, nemůže udělat rychlejší krok, aby se nezadýchala. Po několika kolapsech, kdy ji také odvezli do nemocnice a poté šla opět k panu doktorovi na kontrolu, nedostala jinou odpověď, než že je všechno v normě a dostala další prášky. Žádné další vyšetření, prostě nic. Poté, co mi babička také sdělila, že na další běžné kontrole místo toho, aby se jí věnoval, že mu chtěla ještě říct další věci, co jí trápí a on se k ní otočil zády a začal raději telefonovat, jsem babičku objednala k jinému doktorovi, který se po důkladném vyšetření zhrozil, jsme zjistili, že babička je v zanedbaném stavu. Musí teď na další kontroly do nemocnice a jak to dopadne, to už můžeme jen doufat.
Vím, ale určitě, že kdyby se jí věnoval pořádně, udělal po několika kolapsech pořádné vyšetření, mohlo se to řešit včas.

Toho pana doktora bohužel nemohu doporučit. Můj otec přešel k němu do péče po celkovém kolapsu, kdy mu v nemocnici v Ústí nad Labem (kde při pracovní cestě zkolaboval) na našli angínu pectoris a ischemickou chorobu srdce. Pan doktor mu řekl, že se mu to nezdá a po vyšetřeních mu pouze předepsal léky na vysoký krevní tlak a poslal ho bez dalších vyšetření domů, s tím, že má přijít za půl roku.
Naštěstí se můj otec dostal na vyšetření i do pražského IKEM, kde mu sdělili, že za půl roku by už nikam nedošel. Příští týden mu budou operovat čtyřnásobný by-pass. Myslím, že pan doktor Čanda měl sám odeslat mého otce (který se přes 10 let léčí s vysokým cholesterolem a cukrovkou) na další vyšetřeni. Tohoto lékaře silně nedoporučuji.

Vážený pane doktore. Upřimné díky za péči o mou maminku, paní Ludmilu Čábelovou.Svou vysokou erudicí, vlídností a obětavým přístupem jste dokázal, že jsou lékaři, kteří nelitují čas a finanční prostředky na péči o staré lidi. Jsem přesvědčena, že svým zásahem do jejího zdravotního stavu jste mamince zachránil život. Děkuji.

Velice rádi bychom napsali alespoň něco z toho, co stojí v příspěvcích z roku 2010. Byli jsme u pana doktora v roce 2012 s maminkou, které je 79 roků , je velice nemocná . Čekali jsme v čekárně víc než hodinu, přesto, že jsme měli 2 měsíce domluvený termín.To se ale samozřejmě na kardiologii může stát. Po hodině nás pan doktor zavolal a protože očividně nestíhal tak byl velice nepříjemný. Mamku sice vyšetřil, ale neřekl nám vůbec nic. Po vyšetření mi vrazil do ruky papír s tím, že tam je všechno napsané a když jsem ho poprosila, aby nám něco řekl, tak přiběhl až těsně ke mě a zařval na mě , jestli jsem si náhodou nevšimla, jak má na spěch a jak hrozně pracuje. Po pravdě je mi to úplně ale úplně jedno, jak musí pan doktor pracovat. Myslím si ,že není jediný kdo musí dělat. Jsme s manželem oba podnikatelé a musíme taky makat ,ale lidí okolo sebe si velice vážíme a každopádně se nechováme tak arogantně a nepříjemě jako pan doktor Čanda.A jestli to doopravdy nezvládá , tak bych mu poradila. Ať si neobjednává tolik pacientů denně a raději si užívá peněz, které si díky nám pacientům vydělá. Vůbec by nám nevadilo, kdybychom dostali termín o 2 dny déle a pan doktor mohl být v pohodě ,sesřička taky a my bychom byli určitě spokojení .

sympatický ochotný lékař

The best! Doporucuji.. Andrea K.

U pana doktora jsem byla dnes poprvé. Zcela náhodně jsem si vybrala jeho ordinaci kvůli prevenci-natočení EKG. Přesto, že jsem nebyla objednána,vyšel mi vstříc. Kromě natočení EKG, mi sestra změřila i tlak a pan doktor si mě také poslechl, přestože EKG i tlak byly vpořádku.Díky jeho pečlivosti nakonec na ultrazvuku odhalil drobnou srdeční vadu, o které jsem neměla tušení. Již víc než 10 let mě srdce nikdo neposlouchal a loňské EKG také nic neodhalilo.
Vše mi vysvětlil, ukázal a nezapomněl i na slova útěchy.Byla jsem mile překvapená vybaveností, čistotou a upraveností jeho ordinace. Jeho slovenština mi vůbec nevadila. Klidně více takových Slováků do našich ordinací.