Dělnická 53, Brno-Komín, Brno

Sexuologická terapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily sexuologů v okolí

Při on-line objednání prosím uveďte důvod návštěvy, např: recept, kontrola, konzultace, první návštěva. Jestliže se objednáváte na vyšetření poprvé, ...

• Snížený zájem o sex

První návštěva

Psychoterapie

Sexuologická terapie

Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie První návštěva

Paní doktorka je velmi inspirativní zena, která se opravdu snaží najit jádro problému a účinné řešení. Doporučuji

Za paní doktorkou jsem přišel s problémem sexuální identity (transsexualismus). Ze začátku si udělala osobní přehled o tom kdo jsem a pak jsme přešli k danému problému. Paní doktorka přistupovala k věci velice profesionálně. Speciálně pro lidi, kteří řeší podobný problém jako já - bych rád dodal (a to zvláště na základě negativních komentářů, které jsem zde četl), že doktorka Vám doopravdy může říct, že se nejedná o transsexualitu, ale že si to třeba jen namlouváte apod.. Taková analýza je však NAPROSTO v pořádku a snaží se Vám tím jen pomoct, vždy třeba zmíní, proč si to myslí nebo že to máte částečně s transsexualitou nebo ne. Dělá doopravdy naprosto vše pro Vás. Vysoce doporučuji :)

Velmi příjemná paní doktorka, vše hezky vysvětlí.
Jednoznačně mohu doporučit.
Na hodnocení doporučené léčby je zatím po první návštěvě brzy.

Zajímavé, profesionální, zároveň lidské a podnětné povídání, čas ukáže, co z něj dokážeme vytěžit :)

Paní doktorka je velmi příjemná, zábavná, dokáže pomoci s problémy (hned po první návštěvě mi dala doporučení na doktory pro nutné vyšetření)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sexuologická a psychiatrická ordinace, Zdravotní středisko Konstancie kontrola

Paní doktorka je moc milá a moc mi pomohla. Nebojte si nechat pomoci. Výsledek se dostaví. Cítím se zde příjemně.

p.doktorka je velmi milá, ochotná. Doprovázím k ní velmi nemocného manžela, téměř nekomunikujícího přesto se snaží nám oběma všechno podrobně vysvětlit.

Skvělý, lidský a zároveň profesionální přístup. Snad jediná nevýhoda je dlouhá čekací doba, která se ale dá s ohledem na kvality paní doktorky pochopit.

Moc děkuji paní MUDr. Helence Reguli, že mě přijala jako pacientku která ztrácela smysl života a kterou ona chce léčit....Věřím paní doktorce i v její podporu, dodává mi sebedůvěru a jsem zase neskonale šťastná......Moc Vám děkuji... opravdu, patří Vám Veliké Díky...............

Sezení bylo velmi k věci, zacíleno na konkrétní obtíže, profesionálně. I s ohledem na prvotní nemožnost vše sdělit naráz jsme se za 1 hodinu dostali k pravděpodobné příčině a následné léčbě. Děkuji

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Synovi je 21 let a má problém o kterým se stydí mluvit, s citlivostí penisu. Funkčnost je prý v pořádku, ale při dotyku na hlavičku trpí bolestí, neví ke
    kterému lékaři mám jít, děkuji za odpověď

Dobrý den, s potížemi které trápí syna bude nejlépe se obrátit na urologa.

s pozdravem

MUDr. H. Reguli

MUDr. Helena Reguli

• Dobrý den. Je možné v ČR požádat dobrovolně o kastraci? Kde je možné zákrok podstoupit?
    Děkuji.

Dobrý den,

dle platné legislativy ČR nelze kastraci podstouopit pouze z vlastního rozhodnuti.

MUDr. Helena Reguli

• Snížený zájem o sex