Odborný lékař alergologie a imunologie
Partyzánská 16, Bruntál

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Paní doktorka mě léči již skoro 30 let. Za to dobu mi několikrát opravdu hodně pomohla. Její znalosti a přístup je opravdu neocenitelný.

K paní doktorce mě odeslal můj praktický lékař, protože jsem měla alergické projevy po snězení několika druhů ovoce. Toto se vždy opakovalo ať jsem snědla rajče, jahodu, pomeranč či grep, vždycky mi zduřely uzliny, udělaly se mi afty a několikrát jsem přitom měla i teplotu a dýchací potíže, Paní doktorka mi odebrala krev s tím, že si mám zavolat na výsledky a potom to budeme řešit dál. Když jsem jí zavolala, řekla mi, že výsledky jsou v pořádku a že tím tedy její péče o mě končí. Takže mi vlastně nijak nepomohla, nedala žádné léky, nic. Dodnes se tedy raději vyhýbám skoro všem druhům ovoce, protože vlastně ani nevím, jestli jsem alergická nebo ne - mám naprosto jasné projevy alergie, ale paní doktorka tvrdí, že jsem v pořádku. Nechápu to.

Paní doktorka je odborník na slovo vzatý. Osobně mi diagnostikovala několik onemocnění z jiných lékařských oborů, u nichž mi právě tzv. odborníci tvrdili, že je vše v pořádku a nic to, vzhledem k mému nízkému věku, není.
Paní doktorka jako lékařka s aprobací i z interního lékařství je prostě skvělá!!! U každého pacienta se zajímá o celkový zdravotní stav, ne jen o svůj obor - alergoligii.

Jsem maximálně spokojená a díky paní doktorce roky bez potíží, děkuji.

Tato paní doktorka je nejlepší co znám a co máme..kdykoliv ochotně pomůže, léčbu nezanedbává..jediná, co se opravdu věnuje své práci a svým pacientům..více takových by opravdu neškodilo..

Jako jediná lékařka z mnoha ostatních,kteří mne vyšetřovali,diagnostikovala podle svých odborných zkušeností správně moji nemoc a pomocí laboratorního vyšetření krve,potvrdila napadení mého organismu zákeřnou bakterií a tím mi(věřte si tomu nebo ne)zachránila život!!!Paní doktorko DĚKUJI VÁM.
Vždy se mnou jedná vlídně, taktéž její zdravotní sestra.Tomu kdo je opravdu nemocen,mohu jen doporučit!

já osobně ji doporučuji,vloni jsem k ní zavítal poprvé,aniž bych ji znal,je příjemná, a kdo chce,tak mu pomůže.

velmi dobrá

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti.Chodí k ní i mé dvě malé děti a je na ně velmi milá a vlídná,mluví s nimi jako s vlastními.Mé děti ji mají rádi a já také,je to výborný odborník.

sice protivna ale vi co dela, me pomohla vic, nez spousta hodnych a vlidnych doktoru

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den : Stále má problémy s pálením rtů a celé huby. Byl jsem již na interně--eurologii jsem ležel týden --u ušního-- u zubaře-- na alergologii a všechny rady a zákroky nepomohli a stále mě huba pálí. Co mám dělat. Měním životosprávu a různé léky od Dr, a zatím mě nic ne pomáhá.--------Děkuji za radu. František N.

Dobrý den, může se jednat o extraesofageální reflux, je potřeba vyloučit bakteriální nosičství, pozor na histaminovou intoleranci.

MUDr. Helena Hladná