Helena Hladná, alergolog Bruntál

MUDr. Helena Hladná

Alergolog

11 názorů

Uložit


Adresa

Partyzánská 16, Bruntál
Odborný lékař alergologie a imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

J
Ověřeny pacient

K paní doktorce mě odeslal můj praktický lékař, protože jsem měla alergické projevy po snězení několika druhů ovoce. Toto se vždy opakovalo ať jsem snědla rajče, jahodu, pomeranč či grep, vždycky mi zduřely uzliny, udělaly se mi afty a několikrát jsem přitom měla i teplotu a dýchací potíže, Paní doktorka mi odebrala krev s tím, že si mám zavolat na výsledky a potom to budeme řešit dál. Když jsem jí zavolala, řekla mi, že výsledky jsou v pořádku a že tím tedy její péče o mě končí. Takže mi vlastně nijak nepomohla, nedala žádné léky, nic. Dodnes se tedy raději vyhýbám skoro všem druhům ovoce, protože vlastně ani nevím, jestli jsem alergická nebo ne - mám naprosto jasné projevy alergie, ale paní doktorka tvrdí, že jsem v pořádku. Nechápu to.


S

Paní doktorka je odborník na slovo vzatý. Osobně mi diagnostikovala několik onemocnění z jiných lékařských oborů, u nichž mi právě tzv. odborníci tvrdili, že je vše v pořádku a nic to, vzhledem k mému nízkému věku, není.
Paní doktorka jako lékařka s aprobací i z interního lékařství je prostě skvělá!!! U každého pacienta se zajímá o celkový zdravotní stav, ne jen o svůj obor - alergoligii.


S

Jsem maximálně spokojená a díky paní doktorce roky bez potíží, děkuji.


B

Tato paní doktorka je nejlepší co znám a co máme..kdykoliv ochotně pomůže, léčbu nezanedbává..jediná, co se opravdu věnuje své práci a svým pacientům..více takových by opravdu neškodilo..


D
Ověřeny pacient

Jako jediná lékařka z mnoha ostatních,kteří mne vyšetřovali,diagnostikovala podle svých odborných zkušeností správně moji nemoc a pomocí laboratorního vyšetření krve,potvrdila napadení mého organismu zákeřnou bakterií a tím mi(věřte si tomu nebo ne)zachránila život!!!Paní doktorko DĚKUJI VÁM.
Vždy se mnou jedná vlídně, taktéž její zdravotní sestra.Tomu kdo je opravdu nemocen,mohu jen doporučit!


S

já osobně ji doporučuji,vloni jsem k ní zavítal poprvé,aniž bych ji znal,je příjemná, a kdo chce,tak mu pomůže.


velmi dobrá


E

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti.Chodí k ní i mé dvě malé děti a je na ně velmi milá a vlídná,mluví s nimi jako s vlastními.Mé děti ji mají rádi a já také,je to výborný odborník.


I

sice protivna ale vi co dela, me pomohla vic, nez spousta hodnych a vlidnych doktoru


H

Velmi neprijemna a neschopna, protivna. Sestra totez.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den : Stále má problémy s pálením rtů a celé huby. Byl jsem již na interně--eurologii jsem ležel týden --u ušního-- u zubaře-- na alergologii a všechny rady a zákroky nepomohli a stále mě huba pálí. Co mám dělat. Měním životosprávu a různé léky od Dr, a zatím mě nic ne pomáhá.--------Děkuji za radu. František N.

    Dobrý den, může se jednat o extraesofageální reflux, je potřeba vyloučit bakteriální nosičství, pozor na histaminovou intoleranci.

    MUDr. Helena Hladná

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti