Samostatná ordinace lékaře specialisty
třída Tomáše Bati 5135, Zlín

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Samostatná ordinace lékaře specialisty Jiný

Dnes jsem byla poprvé u paní doktorky Vašátové a velmi spokojená. Přešla jsem z Uherského Brodu a raději budu dojíždět sem.. Za mě příjemná, sympatická doktorka i sestřička.. Paní doktorka vše vysvětlí do podrobna, pacientům se věnuje, proto se v čekárně i nějakou dobu čeká, ale já si raději počkám a budu mít důkladné vyšetření, než aby mě někdo odbyl s tím, že má spoustu lidí a musí zrychlit vyšetření..
Za mě tedy absolutní spokojenost

Umístění: Samostatná ordinace lékaře specialisty Jiný

Na paní doktorku Vašátovou nemám žádnou výtku. Nepřijde mi jen normální objednat pacienty na čas a nechat je čekat 2 hodiny v čekárně. Sestřička neochotná, řekla bych až nepříjemná. Pokud se budete objednávat k paní doktorce, počítejte s minimálně 1,5 hodinovým zpožděním.

Jsem pravidelnou pacientkou paní doktorky ale poslední dobou se přístup k pacientům zhoršil - ne z pohledu odbornosti ale lidského přístupu. Sestra se v tomto ohledu chová ještě hůř. Důvodem je nejspíše nadbytek pacientů a neschopnost zvládat stres, což pak obě dámy přenášejí na pacienty. Je škoda, že návštěva takové lékařky a sestry zanechá v člověku nepříjemnou pachuť, přestože po odborné stránce je pravděpodobně (nejsem lékařka, neumím správně posoudit) všechno v pořádku.

Výborná paní doktorka i sestřička.Trpím astmatem,které mám asi dědičné.Od doby co chodím k paní doktorce tak se kašel o hodně zlepšil a léky beru jen občas,když mám problémy.Proto paní doktorku všem doporučuji.

Musím souhlasit se všemi kteří zde píší, že paní doktorka je perfektní. Jako doktor i jako člověk. Je to pravda, stejně tak o sestřičce. Obě usměvavé, ochotné a příjemné.

Ž

Díky paní doktorce Vašátové pomalu nevím, že trpím již víc jak 15let astmatem. Dříve jsem neustále chodila po nemocnicích na kapačky. Našla mi léčbu, která mi vyhovuje. Moooc jí děkuji. Vděčná pacientka Jana

K paní doktorce dojíždím z Luhačovic a jsem s ní velmi spokojená.Je vstřícná a milá,sestřička rovněž.U nás mě léčili zastaralými léky,po její léčbě se mi zdravotně velmi ulevilo,o astmatu prakticky nevím.Vřele doporučuji)

Paní doktorka Vašátová je velice příjemný člověk a hlavně odborník, má zájem pomoci pacietovi, ani jednou jsem nezažila u ní na kontrole špatnou náladu a nezájem, chodím na pravidelné kontroly a léčbu s astmatem již 10 let.

Doktorku Vašátovou jsem začala navštěvovat po několika letech trápení s neustálým nachlazením, bolestí v krku, rýmou a opakovanými zápaly průdušek. Připadala jsem si neustále nemocná, zkoušela jsem alergologii a různé testy a nikde nic závažného nenašli. Všude mi říkali, že jsem zcela zdravá. Můj stav tomu však nenasvědčoval. Když jsem se asi po 5 letech neustálého procházení nemocí začala dost dusit kašlem a mít pískoty na plících, poslal mě praktický lékař s podezřením na astma právě na plicní oddělení. Vybrala jsem si doktorku Vašátovou (mimo jiné i podle hodnocení na těchto stránkách) a byla jsem po první návštěvě nadšená. Konečně jsem si nepřipadala jako simulant a hypochondr (což mi u jiných lékařů opravdu tak připadalo - když mi je pouze málo přes 20 let všichni si mysleli, že mi snad nic nemůže být). Paní doktorka mi nasadila inhalátory, které mi okamžitě zabrali. Začala však i s léčením. U spirometrie se taky neukázal žádný nedostatek, no paní doktorka říkala, že příčin může být spousta i když výsledky nenasvědčují žádné nemoci. Inhalátory jsem po určité době už ani nepotřebovala a nakonec mi paní doktorka nasadila léky na podporu imunity a po pár dnech bylo po nemocech... Prožila jsem nejkrásnější zimu za posledních 5 let - bez jediného dne marodení! Nikdo mi předtím nevěděl pomoct a přitom stačilo tak málo...
Opravdu doporučuji, paní doktorka je milá, umí pacientům naslouchat a snaží se problém řešit (často až za hranice své hlavní specializace). Možná někdy nemusí vše fungovat na poprvé, ale snaží se najít opravdovou příčinu potíží až dokud opravdu neodezní.
Stejně tak musím pozitivně ohodnotit i sestřičku - obě jsou ochotné, usměvavé, nikdy nejsou otrávené, protivné... Jsem maximálně spokojena, zatím nejlepší přístup, jaký jsem kdy u lékařů a sester zažila

chodím k ní přes rok a je to opravdu příjemná doktorka, která svému řemeslu rozumí. Na přání změní léčbu, má pochopení pro pacienty a všechny jeho problémy. Diagnozu mi určila zcela přesně od té doby bez problémů.