Čs. armády 218, Chrudim

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Nás veterinář měl dovolenou a stav pejska se zhoršil, potřeboval nutně léčbu antibiotiky. Paní doktorka si vyslechla náš problém, ale nepomohla. Prý si máme počkat na našeho lékaře, že ona nám dá léky a to bude vyžadovat kontrolu, na kterou už určitě nepřijedeme a vše bude k ničemu. Jeli jsme jinam, nasadili pejskovi antibiotika, měl vysoké horečky a zánět v těle. Příjezdu našeho veterináře bez antibiotik by asi nedožil. Takže za mě toto není profesionální chování. A slyšela jsem stejných případů bohužel více. Takže tuto lékařku nedoporučuji.

30.12.2014
Skvělá paní doktorka, velice ochotná , perfektní a lidský přístup , zvířátka jsou u ní v nejlepších rukou.

C

Velmi příjemná paní doktorka. Pomohla i o víkendu. Naprosto skvělá, poradí, snaží se vše vysvětlit, žádné zbytečné postupy jako na mnohých klinikách, kde se snaží ždímat peníze. Čvachtoun je ve správných rukou.

Paní doktorka je velice milá, ochotná, má k pacientíkům velice hezký přístup. Jsme s ní velice spokojeni.

Vždycky nám pomůže. Přijela kvůli kočce i o víkendu.