černopolní 212/9, Brno
Dětská nemocnice (mapa)

Paní doktorka Jičínská je moc milá hodná a obětavá. Navštěvujeme ji z dcerou už skoro rok měla vážnou srdeční vadu a vada je komplikovaná ale paní doktorka nám pomáhá vždy a radí jak muže. Dcera byla operována a paní doktorka prožívala vše s námi pořád nás kontaktovala a byla oporou. Je to odborník a nebere svou prací jen jako povinnost ale prožívá to s pacientem. Tím to bychom paní doktorce chtěli i poděkovat za to jaká je moc děkujeme.

K paní doktorce Jicinske chodíme od 20tt týdne.vždy vše mile vysvětlila a řádně vše vysetrila,naprostá spokojenost:-)

K paní doktorce chodím se synem již 13 let a opravdu neznám milejšího a vstřícnějšího lékaře.Děkuji,že jste.

PAní doktorku doporučuji. Dobrý přístup ochotně odpovidá na naše dotazy a že jich je :-)))Pečlivá.

Tak s touto paní doktorkou spolupracuji už od nějakého 17 tt těhotenstvý a malé je už půl roku a jsem sní velmi spokojená. Vždy když něco potřebujeme je k dispozici, je milá při vyšetření vše vysvětlí, pečlivá a zaleží jí na pacientech. Je super vidět když se skloubí profesionalita s milím přístupem kéž by takových doktorů bylo více. Vada malé je hodně težká, ale paní doktorka vždy pro nás udělala vše co bylo v jejích silách. Hlidá si nás a je pečlivá na lepší dr. jsme kápnout nemohly v tomto měla má dcera Verča štěstí v neštěstí :-)
Moc děkujeme paní doktorko :-)