MUDr. Hana Jičinská

Kardiolog Více

8 názor

Adresa

Dětská nemocnice
černopolní 212/9, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Určitě nedoporučuji, paní doktorka mi velmi citlivé informace o možné nutnosti ukončení těhotenství sděluje to telefonu, ve velmi krátkém rozhovoru a ještě mi řekne, že nemá čas. Hrozná zkušenost, kdy jsme až do vyšetření u jiného lékaře byli vynervovaní a vystrašení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka se vždy snaží všechno vysvětlit. Chodili jsme k ní se synem již během těhotenství. Po komplikovaném porodu ihned (cca hodinu po porodu) kontaktovala porodnici, zjišťovala, co se dělo a pak mi volala a uklidňovala mě. Dále byla s porodnicí v kontaktu. Byla to ona, kdo mi po pár hodinách volal, že syn už je v pořádku, v porodnici mi to přišli říct až mnohem později. Zajímá se dalece nad rámec běžné péče o pacienta.

K
Umístění: Dětská nemocnice Jiný

Paní doktorka je vyhledávaný dětský kardiolog a jsem ráda, že má v péči našeho syna. Je nejenom výborný odborník, ale cítit z ní lidskost a osobní zájem o dítě.Nemůžu jinak, než vřele doporučit.


A
Ověřený profil

Paní doktorka Jičínská je moc milá hodná a obětavá. Navštěvujeme ji z dcerou už skoro rok měla vážnou srdeční vadu a vada je komplikovaná ale paní doktorka nám pomáhá vždy a radí jak muže. Dcera byla operována a paní doktorka prožívala vše s námi pořád nás kontaktovala a byla oporou. Je to odborník a nebere svou prací jen jako povinnost ale prožívá to s pacientem. Tím to bychom paní doktorce chtěli i poděkovat za to jaká je moc děkujeme.


K
Ověřený profil

K paní doktorce Jicinske chodíme od 20tt týdne.vždy vše mile vysvětlila a řádně vše vysetrila,naprostá spokojenost:-)


K paní doktorce chodím se synem již 13 let a opravdu neznám milejšího a vstřícnějšího lékaře.Děkuji,že jste.


PAní doktorku doporučuji. Dobrý přístup ochotně odpovidá na naše dotazy a že jich je :-)))Pečlivá.


Ověřený profil

Tak s touto paní doktorkou spolupracuji už od nějakého 17 tt těhotenstvý a malé je už půl roku a jsem sní velmi spokojená. Vždy když něco potřebujeme je k dispozici, je milá při vyšetření vše vysvětlí, pečlivá a zaleží jí na pacientech. Je super vidět když se skloubí profesionalita s milím přístupem kéž by takových doktorů bylo více. Vada malé je hodně težká, ale paní doktorka vždy pro nás udělala vše co bylo v jejích silách. Hlidá si nás a je pečlivá na lepší dr. jsme kápnout nemohly v tomto měla má dcera Verča štěstí v neštěstí :-)
Moc děkujeme paní doktorko :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu