paní doktorka se sice zdala fajn, ale to bylo asi tak vše. já sám nevěděl, do čeho jdu, jelikož jsem u sexuologa nikdy nebyl a nic jsem si o ní nečetl a tuto mi doporučila psychiatrička. poprvé jsem u ní byl před rokem. ordinace byla malá, ale jinak se asi dala. předem se připravte, že paní doktorka bere jen a pouze binární trans lidi, kteří vypadají a chovají se jako stereotyp cisgender pohlaví, jako které se cítí. máš na sobě náhrdelník? jsi žena. paní doktorka mi do hlavy natlačila několik stereotypních věcí, kterých se dodnes nemůžu zbavit. taky říkala, že všechny trans ženy jsou validní, ale že u spousty trans mužů se "pak nakonec zjistí, že si to vymýšleli" (takto mi to řekla). nakonec mě tedy chtěla dát na "klasický okruh"- hloubkové psychické vyšetření a následně další setkání. ani jedno z toho však nikdy neproběhlo a doktorka se ani mně ani mamce neozvala. omlouvám se, ale jestli je tohle "nejlepší sexuolog v česku", tak mi z toho je do breku. mám tam jít znova, tak snad...

Rozhodně nejlepší ve svém oboru. Hlavně lidská. Určitě doporučuji :) Pani doktorka přistupuje k pacientům hezky. Když si není jistá, tak se zeptá, nikomu nic nenutí, takže nechápu některé hodnocení zde. :)

Umístění: jiné místo

Děkuji moc MOC P. Fifková moc si vás vážím" ne jen doktorka ale človíček ze srdíčkem
Cheng Yoshiro

Paní doktorka mi s mým problémem bohužel vůbec nepomohla. Naznačila mi, že se nejspíš vyřeší sám tím, že se s partnerem rozejdeme. Už je to tři roky, nic takového se nestalo a já sbírám odvahu hledat nějakého dalšího sexuologa. Možná stačilo jen říci, že se specializuje na jiné problémy, a poslat mě dál a ne mě nechat pochybovat o mém vztahu a odkládat řešení problému.

Hodnocení velmi slabé musím dát. Dává do léčby transsexuality i lidi s fetišistickým transvestitismem(v knížce to má napsáno jako předstupen transsexuality) Při tom to nemá s transsexualitou nic společného. Pak díky tomu neví, jak oddělit transsexualitu od fetišistickýho transvestitismu a zkouší to přes to, jestli chce/nechce operaci. Která je u nás na velice špatné úrovni.

Paní doktorka je moc vynikající sexuoložka, na ní nedám dopustit. Transsexualita je moc těžká tíha nás kdo sní bojujeme. A díky paní doktorce máme noví život . MOC a MOC paní doktorku Fifkovou doporučuji, a děkuji jí za to .

Paní doktorka je profesionál a pomohla už spoustě transsexuálů. Díky ní moje matka pochopila, co je transsexualita a ve všem mne podporuje. Prosím všechny maminky transsexuálních dětí, aby braly na vědomí, že transsexualita je vrozená porucha, tudíž se nedá nijak ovlivnit. Pani doktorka Fifková je naprosto profesionální a mnoho trans lidí vysvobodila z nesprávných těl a teď žijou šťastně. Negativní názory zde, nejsou absolutně na místě a svědčí to jen a jen o neznalosti a celkové zakomplexovanosti matek.

pani doktorku fifkovou nedoporucuji z duvodu,ze kazdemu,kdo prijde zadat o pomoc s transexualitou....tak vyhovi a vlastne neprijde na to,ze to neni pravda,dle testu urci diagnozu a pak vas tlaci do kouta.
Ja jsem k ni prisla na doporuceni,ze se jedna o nejlepsi lekarku v praze,sla jsem tam ze synem,ktery si najednou usmyslel,ze je zena...ona ho ve vsem podporovala,mne tlacila do kouta,chtela,ato bych mu zmenila jmeno,nasadila hormony zensky a ja nesouhlasila,byla jsem v jejich ocich uplne nejhorsi mama na svete.trvala jsem na svem,at pokud to tak opravdu je,at si pokazi zivot on sam,az mu bude 18 let.vzdy kdyz prisel od ni,choval se k nam doma jak ke kusu hadru.byla jsem nestastna,az tak,ze jsem nechtela zit.prosim vsechny rodice,nedejte jen na nazor jedne lekarky ,ktera je vyhlasena v Praze.vse strasne zene rychle do predu a sami transeksualove to pisi na socialni siti...hanka je super,ta to zene do predu,cetla jsem vse,co o ni pisou na synove facebooku.nyni prisel syn a plakal,ze nechce byt zena,ze se rozhodl spatne.ja byla po dvouch letech zase stastna mama a i on priznal,ze ztratil dva roky zivota.Takze rada nestasnym rodicum....nevyhledavejte tu pani,udela vam s ditete opacne pohlavi :( a z vas bezcitne rodice.pokud by samozrejme to byla pravda,tak stejne by jsme doma v 18 letech ,uz jen koukaly,co s nim delaji hormony a operace...jezis,jeste,ze jsem nedala na jeji slova,ktere byly hodne stresujici pro rodice.

Nejlepší paní doktorka jakou jsem kdy poznal. A není jen vynikající sexuoložka ale taky velmi lidský, citlivý člověk. Po mích minulých nezdarech, mě dokázala postavit na nohy a v její péči doslova kvetu ! Spolupráce s ní je opravdu něco úžasného a to hlavně pro transsexuální pacienty, jakým jsem i já. Proto doporučuji Hanku Fifkovou všem transsexuálům, kteří jsou ve složité životní situaci a myslí si že je vše ztraceno. Není ! Paní doktorka Vám pomůže s celou přeměnou pohlaví od začátku až dokonce, ale záleží jen na vás. Je pravda, že se u ní platí 1000 kč ročně, ale na její kvality si myslím, že je to ještě málo.... Málo kde hradí pojištovna celou změnu pohlaví. Takže si myslím že mít přeměnu zdarma a být v nejlepších rukou za 1000 kč ročně, je v naprostém pořádku. Děkuju že existuje tahle možnost začít uplně znova !!!

U

paní doktorka je nejlepší sexuoložka v ČR a za to bych dal ruku do ohně.