Masarykova 48, Rajhrad

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Air Flow (pískování zubů) • 800 Kč

Bělení zubů

Dentální hygiena u dětí 12 - 18 let • 750 Kč +10 Více

Dentální hygiena u dětí 6 - 12 let • 500 Kč

Dentální hygiena u dětí do 6 let • 350 Kč

Kontrolní vyšetření • 550 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

800 Kč

700 Kč

1 000 Kč

600 Kč

Dentální hygiena Rajhrad

Umístění: Dentální hygiena Rajhrad Odstranění zubního kamene (parodontologický pacient)

Profesionální přístup, pečlivost. Podrobná insturktáž,
Dobrá nálada, pochopení pacienta. Přátelské jednání.

Umístění: Dentální hygiena Rajhrad Air Flow (pískování zubů)

Paní Chmelařova je nejen velice šikovná, ale také pečlivá a trpělivá. Jsem hrozně ráda, že jsem se svěřila do její péče. Postupně už k ní chodí většina mé rodiny.

Paní Hana Chmelařová ošetřuje můj chrup již několik let. Přišla jsem k ní s letitým rozsáhlým zánětem a krvácením dásní, který se díky pravidelnému používání mezizubních kartáčků a kontrolám a ošetřením v ordinací zcela odstranil. Došlo ke zlepšení stavu dásní, k jejich stažení a tím zpevnění uvolněných zubů. Jsem vděčná za pečlivé ošetření a kontrolu, díky níž se daří mému chrupu podstatně lépe.

Umístění: Dentální hygiena Rajhrad

Paní Chmelařová je velice ochotná a pečlivá. Chodím k ní pravidelně. Nechala jsem si dat i ozdobný kamínek na zub, který drží už 3 roky.

Umístění: Dentální hygiena Rajhrad Chrup

Obdivuju její trpělivost se mnou. Vždy se mi snaží pomoct, i když to se mnou není jednoduché. Vážím si její práce a budu rád, když bude pokračovat v tak dobře odváděné práci jako doposud.

Umístění: Dentální hygiena Rajhrad

Paní Chmelařová je profesionál ve svém oboru. Svoji práci odvádí precizně a kvalitně. S dentální hygienou jsem byla velice spokojená. Má skvělý přístup k pacientovi - je milá, kamarádská, vše vysvětlí a poradí. Dentální hygienu u paní Chmelařové všem doporučuji.Těším se na příští návštěvu!

Umístění: Dentální hygiena Rajhrad zuby

Byl jsem velice spokojen, paní mě hodně pomohla od problémů z dásněmi, hygienu jsem absolvoval i jinde ale vracet se budu určitě sem. Děkuji

Umístění: Dentální hygiena Rajhrad

Velice příjemná a ochotná paní. Má profesionální přístup k pacientům, je pečlivá a vše trpělivě vysvětlí. Doporučuji!